Edmundo Jakilaičio dukra Barbora nusifilmavo grupės „Golden Parazyth“ vaizdo klipe: „Įgarsinam vasarą!“

Stop kadras iš „Golden Parazyth“ vaizdo klipo
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Ketvirtadienį jaunimo dievinama muzikos grupė „Golden Parazyth“ pasidalijo naujausiu dainos „Open Windows“ vaizdo klipu. Jo žvaigždėmis tapo žurnalisto Edmundo Jakilaičio dukra Barbora Jakilaitė ir... vokiečių ponis Havanna.

Nepaslaptis, jog E. Jakilaičio vyresnėlė pametusi galvą dėl žirgų. Prieš trejus metus duodamas interviu žurnalui „Žmonės“ garsusis žurnalistas pasakojo, jog pirmojo arkliuko jie vyko ieškoti į Vokietiją.

„Barbora nuo šešerių jodinėja. Vykome su ja ir trenere į užsienį rinktis žirgo, kuris jau Lietuvoje, gyvena Vilniaus botanikos sodo arklidėse. Turėjau naujų iššūkių gaudamas vairavimo pažymėjimą, leidžiantį vežioti gyvūnus specialioje priekaboje. Kol kas Barbora savo žirgą šukuoja, mezga ryšį, veda į lauką pavaikyti. Jodinėti juo pradės kitą sezoną, o iki šiol varžybose dalyvaudavo su trenerės žirgu. Neseniai buvo Lietuvos čempionato etapas, pačių mažiausių – pradinukų – įskaitoje ji laimėjo pirmąją vietą. Tas sportas tikrai nėra ponų, kalbant apie pinigus. Ponišku jį pavadinčiau nebent dėl skiriamo laiko“, – prieš keletą metų apie savo vaiko aistrą pasakojo E. Jakilaitis.

Naująjį darbą grupė „Golden Parazyth“ pristatė iškilmingai: „Juodai baltas, sulėtintas ir šviesus kūrinys. Štai kaip atrodo naujasis mūsų vaizdo klipas. Matyt dėl to jame jaunos ir laisvos sielos – talentinga raitelė Barbora Jakilaitė ir vokiečių ponis Havanna. Įgarsinam vasarą!“

Skaitykite daugiau