Egidijaus Dragūno širdies draugė Eleonora Sebrova sulaukė kvietimo dainuoti „Auksiniame balse“

Eleonora Sebrova / Lukas Balandis / BNS nuotr.
Eleonora Sebrova / Lukas Balandis / BNS nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2013-09-10 06:05
AA

Vienas dinamiškiausių TV muzikinių projektų „Auksinis balsas“ niekada nestinga naujienų. Štai praėjusią savaitę portalas Žmonės.lt pranešė, kad dainininkas Igoris Kofas nusprendė nebedalyvauti projekte. Laidos prodiuseriai, ilgai nedelsdami jau nusižiūrėjo Igoriui pamainą. Tiesa, labai netikėtą variantą.

Portalo Žmonės.lt žiniomis, „Auksinį balsą“ kurianti „TV Play“ komanda nusitaikė ne į ką kitą, o į Egidijaus Dragūno širdies draugę, dainininkę Eleonorą Sebrovą.

Nors rankomis dar nesukirsta ir sutartis dar nepasirašyta, dainininkė pirmadienio vakarą leido LRT studijoje, žiūrėdama, kaip vyksta trečiosios „Auksinio balso“ laidos filmavimas. Aštuoni dalyviai – Jeronimas Milius, Erica Jennings-Didžiulis, Evelina Sašenko, Liudas Mikalauskas, Šorena Džaniašvili, Jokūbas Bareikis, Girmantė Vaitkutė ir Germanas Skoris – savo balsais susikovė  miuziklo rungtyje.

Trečiajame „Auksinio balso“ filmavime karaliavo miuziklas (55 nuotr.)
+49

Apie sprendimą nebedalyvauti projekte prieš savaitę patvirtino pats I.Kofas. Muzikanto teigimu, dar besiruošiant filmavimams jis suprato, kad toks viešumas vis tik – ne jam.

„Iš pradžių maniau, kad pasirodyti eteryje – gera mintis, tačiau vykstant repeticijoms ir fotosesijoms supratau, kad tai – ne man. Aš esu labiau undergroundinis dainininkas... Toks norėčiau ir likti“, – portalui Žmonės.lt atvirai pripažino grupės „Lemon Joy“ lyderis.