Egidijui Dragūnui – nemalonumai su policija: po konflikto atlikėjas surakintas antrankiais

Egidijus Dragūnas / BNS nuotr.
Egidijus Dragūnas / BNS nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2020-08-31 19:28
AA

Grupės „Sel“ lyderis Egidijus Dragūnas (44) vėl turi nemalonumų su policija – pirmadienio vakarą atlikėjas atsidūrė komisariate.

Kaip praneša portalas Delfi.lt, 17.30 val. pirmadienį, pareigūnai Egidijų Dagūną užfiksavo besinaudojantį telefonu prie „Bentley“ automobilio vairo. Selą sustabdžius, šis su įstatymo pažeidimu nesutiko ir pasipriešino pareigūnams.

Įvykio liudininkas Delfi.lt pasakojo, kad Selas prieš pareigūnus panaudojo fizinę jėgą, tarp abiejų pusių kilo konfliktas. E.Dragūnas buvo surakintas antrankiais, įsodintas į pareigūnų tarnybinį automobilį ir išvežtas į policijos komisariatą.

Žmonės.lt bandė susisiekti su atlikėju, pirmadienį jis telefonu neatsiliepė.

Dėl šio įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas. Pagal Baudžiamojo kodekso 286 straipsnį, už pasipriešinimą valstybės tarnautojui ar viešojo administravimo funkcijas atliekančiam asmeniui E.Dragūnui gresia viešieji darbai arba bauda, arba laisvės atėmimas iki trejų metų.

„Sel“ lyderis ne pirmą kartą įsivelia į konfliktus su policija dėl kelių eismo taisyklių pažeidimų. 2019-aisiais, vos atgavęs už pažeidimus prarastą vairuotojo pažymėjimą, E.Dragūnas vėl įkliuvo policijai. Pareigūnai stabdė „Lamborghini“ vairavusį atlikėją, tačiau šis nestojo. Tuomet už pareigūnų nurodymų nevykdymą Vilniaus miesto apylinkės teismas jam skyrė piniginę baudą.