Egidijus Dragūnas apie 470 tūkst. Lt kainuojantį „Porsche 911 Carrera S“: „Jeigu norėčiau, jis būtų mano“

Egidijus Dragūnas / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Ketvirtadienio vakarą vieno sostinės viešbučio kiemelis virė aistromis – čia susirinko automobilių variklių griausmui neabejingi pramogų pasaulio atstovai. Čia vyko „Martini Racing“ šventė, kurios metu vieno laimingojo laukė galimybė laimėti VIP bilietą į Monzoje vykstančias lenktynes.

Renginio, kuriame vienas iš dalyvių taip pat turėjo galimybę laimėti kieme pastatytą naujausią, šių metų gamybos „Porsche 911 Carrera S“ automobilį, nepraleido ir prabangius automobilius mėgstantis Egidijus Dragūnas.

Juodas automobilis, kuris puikavosi viešbučio kieme, kainuoja 470 tūkst. litų, o bazinio modelio kainos prasideda nuo 300 tūkst. litų. Grupės „Sel“ lyderis į renginį atvyko su bičiuliu, milijonieriumi Tautvydu Barščiu.

E.Dragūnas ir T.Barštys į renginį atvyko prabangiu verslininkui priklausančiu „Rolls-Royce Phantom“. Iš pradžių Egidijus drovėjosi fotografų, o vėliau sutiko jiems papozuoti prie sienelės. „Jeigu norėčiau, jis būtų mano“, – eidamas pozuoti prie sienelės greta „Porsche“ juokavo E.Dragūnas.

Pramogų pasaulio atstovai loterijoje bandė laimėti kelialapį į pasaulio lenktynių čempionatą Monzoje (78 nuotr.)
+72
Egidijus Dragūnas ir Eleonora Sebrova / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Skaitykite daugiau