Egidijus Dragūnas atlieka gerus darbus: pradžiugino pusę tūkstančio žmonių

Egidijus Dragūnas / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Egidijus Dragūnas / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-06-22 16:18
AA

Viena populiariausių šalies grupių SEL, šiais metais Lietuvoje rengianti kelis grandiozinius koncertus, vėl į pasirodymus nemokamai kviečia tuos, kuriems to labiausiai reikia.

Grupės lyderis Egidijus Dragūnas patvirtino, jog jau yra perduota 500 pakvietimų Klaipėdos regiono žmonėms, kurie nori apsilankyti SEL koncerte, tačiau neturi tam galimybių.

„Perdavėme pusę tūkstančio bilietų į SEL koncertą Klaipėdos estradoje, liepos 8-ą dieną. Pakvietimai išdalinti vaikams iš globos namų, socialinės rizikos šeimų, taip pat neįgaliesiems“, - sakė Egidijus.

Atlikėjas į kiekvieną savo grupės pasirodymą dalį bilietų padovanoja. Tai ilgametė SEL tradicija.

Neseniai buvo paskelbta, kad SEL šįmet surengs grandiozinį koncertą ne tik Klaipėdoje, liepos 8-ąją - analogiškas šou sudrebins ir Vilnių. Pasirodymas bus rengiamas rugsėjo 2-ąją, sostinės kalnų parke.

Jau yra žinoma, kad šiuose šou skambės ne tik geriausi SEL hitai, tačiau ir nauja muzika, kuri dabar ruošiama. Vieną iš singlų E.Dragūnas pristatė šią savaitę. Naujausias kūrinys, kaip ir buvo laukta, vos per kelias dienas sudomino ketvirtį milijono „YouTube“ lankytojų.

„Išlaikome savo muzikinę liniją ir tuo pačiu dirbame prie naujo skambesio, - paklaustas apie naujausią kūrinį „Aš tik noriu“ sakė grupės SEL lyderis E.Dragūnas. Ši daina – klasikinė popmuzika. Teisinga ir kokybiška komercija. Žinote, mūsų didžiulis koncertas Klaipėdoje vyks liepos 8-ą. Laiko nedaug, todėl norėjosi iš karto šauti į dešimtuką.“

Naujausiam kūriniui muziką parašė ir jį prodiusavo perspektyvus jaunas prodiuseris Mark Bogdanov. Žodžius dainai sukūrė pats E.Dragūnas. Galutinis naujausio darbo suvedimas buvo atliekamas prestižinėje Jungtinės Karalystės sostinės Londono įrašų studijoje „Metropolis“.

Šiuo metu didžiausias E.Dragūno dėmesys sutelktas į du grandiozinius koncertus – pajūryje ir sostinėje. „Scena bus kaip 8 aukštų dydžio robotas. Toks dar nestovėjo nei Lietuvoje, nei už jos ribų“, - apie unikalų sceninį sprendimą sakė E.Dragūnas.

SEL koncertas Londone (47 nuotr.)
+41
Minios žmonių plūdo į „Sel“ koncertą „Žalgirio“ arenoje (37 nuotr.)
+31