Egidijus Dragūnas ir Eleonora Sebrova vėl kursto kalbas, kad susitaikė: „Būti su tavimi geriausia“

Egidijus Dragūnas ir Eleonora Sebrova / Gretos Skaraitienės / BNS nuotr.
Egidijus Dragūnas ir Eleonora Sebrova / Gretos Skaraitienės / BNS nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2016-01-27 16:45
AA

Dainininkai Eleonora Sebrova ir Egidijus Dragūnas toliau kursto kalbas, kad susitaikė ir vėl yra pora. Tokias užuominas atlikėjai vėl laido „Instagram“ tinkle.

Trečiadienio pavakarę E.Dragūnas savo „Instagram“ paskyroje publikavo nuotrauką su miesto vaizdais. Fotografijoje matyti miesto dangoraižiai. 

Vos po minutės panašią nuotrauką su tais pačiais dangoraižiais kadre publikavo ir Eleonora Sebrova.

Tiesa, jos fotografijoje matyti ir raudona rožė, o greta nuotraukos – užrašas: „Žinutės gerai, skambučiai gerai. Bet būti su tavimi geriausia.“

Poros gerbėjai netruko suklusti. „Na štai ir vėl kartu...“ – komentavo gerbėja Karina. 

Egidijaus Dragūno nuotrauka Instagram tinkle
Egidijaus Dragūno nuotrauka Instagram tinkle

Tiesa, Žmonės.lt susisiekus su E.Dragūnu dainininkas mieliau rinkosi pokštauti, nei nuoširdžiai paaiškinti: „Nežinau, ką jums pasakyti. Kur jūs čia matėte? Kas ta Eleonora? Aš žinokit pamiršau jau, kas ji tokia. Nieko nevyksta, šokiai vyksta, nieks nepyksta.“

Tai ne pirmas kartas, kada E.Dragūnas ir E.Sebrova „Instagram“ tinkle laido užuominas apie susitaikymą. Mėnesio pradžioje Eleonora sakė itin besididžiuojanti Egidijumi. 

Išsiskyrė rudenį

Žmonės.lt primena, kad žinią apie skyrybas su E.Sebrova E.Dragūnas paskelbė lapkritį. 

„Eleonorą pažįstu jau 10 metų, pora buvome 8 metus. Paskutinieji kartu leisti metai buvo ypač sudėtingi. Apgailestauju, kad mums nepavyko išsaugoti santykių, kad mudu pasidavėme, – kalbėjo SEL lyderis. – Noriu padėkoti Eleonorai už visus šiuos metus, už nuoširdumą, už rūpestį, už meilę. Tačiau po mūsų padaryto sprendimo nebėra kelio atgal.“

Vis dėlto vėliau E.Dragūnas nesyk viešai prisipažino besiilgintis Eleonoros. Net ir stovėdamas scenoje tūkstančiams gerbėjų pareiškė išgyvenąs meilės kančias. Vėliau net paviešino dalį meilės laiško jai

Poruojamas su modeliais

Nepaisant to, pastaruoju metu E.Dragūnas buvo poruojamas su modeliu Solveiga Mykolaityte. Gražuolė su E.Dragūnu pasirodė scenoje per koncertą Kaune, nuo to laiko jiedu skelbia mįslingas užuominas apie jųdviejų santykius. 

Vėliau atlikėjas kurstė kalbas, kad romantiškai bendrauja su kitu modeliu – Egle Štandtaite. Su ja jis buvo poruojamas ir anksčiau, prieš dvejus metus. 

Tuo tarpu portalas ANGLIJA.today skelbė, kad E.Sebrova galimai išsikraustė gyventi į Londoną. Portalo skaitytojas koncertuojančią dainininkę pastebėjo „Paradice by Way of Kensal Green“ klube Londone.

Egidijaus Dragūno nuotrauka Instagram tinkle