Egidijus Dragūnas pasipuošė 5 tūkstančiais kristalų dailintu kostiumu

Egidijus Dragūnas / „Prokadras“ nuotr.
Egidijus Dragūnas / „Prokadras“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-12-04 09:32
AA

Modelis Simona Starkutė ir grupės „Sel" lyderis, atlikėjas Egidijus Dragūnas - geri bičiuliai jau ne vienerius metus. Kiek mažiau savęs modelių pasauliui atiduodanti Simona prieš kelerius metus nėrė į naują veiklą - pradėjo kurti laisvalaikio drabužių prekės ženklą „SbyS".

Gruodžio 2-ąją Kauno „Žalgirio" arenoje vykusiame grandioziniame „Sel" 25-mečio koncerte Egidijus vilkėjo būtent Simonos jam individualiai kurtu, ryškiai žėrinčiu kostiumu.

Simona pasakoja, kad Egidijui kurtas juodas, natūralaus veliūro kostiumas yra vienetinis, o įdomiausia, kad džemperį puošia net penki tūkstančiai originalių ir brangių „Swarovski" kristalų, kurie prie apdaro ne vieną savaitę buvo klijuojami rankomis, naudojant naujausią klijavimo technologiją. Niekas kitas, tik E.Dragūnas ryžosi užsisakyti „SbyS" laisvalaikio aprangą su šitiek daug blizgančių detalių. Kiek tokių originalių „Swarovski" kristalų klijavimas prie aprangos Egidijui atsiėjo, Simona nenori užduoti, tačiau užsimena, kad suma iš tiesų ne maža.

„Man visada rūpėjo kokybė, todėl nesvarbu, kam kurčiau - niekam nežinomam tautiečiui ar tokiai scenos žvaigždei kaip Egidijus Dragūnas - visi klientai iš manęs gauna vienodą didelį dėmesį ir jų širdis džiuginančią prekę. Visa produkcija siuvama Lietuvoje, audiniai kolekcijoms taip pat perkami iš lietuvių tiekėjų, - pasakoja S.Starkutė. - Egidijus nebe pirmą kartą vilki mano kuriamus laisvalaikio drabužius, kelis sykius juos vilkėjo savo koncertuose užsienyje, tačiau ant didžiulės muzikinės scenos Lietuvoje - pirmą kartą.

Galiu tik pasidžiaugti, kad su Egiu lengva dirbti, jis nėra įnoringas, kaprizingas, pasitiki mano skoniu, išklauso patarimų. Išsakė ko nori pats ir mielai priėmė mano pasiūlymus." Į stilingą kasdienę ir sceninę aprangą didelį dėmesį kreipiantis E.Dragūnas nedaugiažodžiauja, kodėl tokią svarbią progą pasirinko vilkėti „SbyS" laisvalaikio kostiumą: „Lietuviškas prekės ženklas ir aukščiausia kokybė - viskas tuo ir pasakyta."

Egidijus Dragūnas pasipuošė Simonos Starkutės kurtu kostiumu (11 nuotr.)
+5