Egidijus Rainys ir Lilija Larionova Verkių rūmuose surengė rafinuotą ir spalvingą madų šou

Lilijos Larionovos kolekcija / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Dizaineriai Egidijus Rainys ir Lilija Larionova penktadienį savo kūrybos gerbėjams pristatė rudeniui ir žiemai skirtas kolekcijas. Madų šou su beveik 60 modelių duetas pristatė sostinės Verkių rūmuose.

Nors į Lietuvą dar tik atėjo pavasaris, dizaineriai mados gerbėjus supažindino su rudenį bei žiemą laukiančiomis tendencijomis. Jomis susidomėjo ir į renginį atskubėjo daug garsių mados, verslo ir pramogų pasaulio atstovų.

Pirmose eilėse sėdėjo ir kūriniais grožėjosi verslininkė Daina Bosas su dukra, stilistai Asta Valentaitė ir Mantas Petruškevičius, meno galerijos savininkė Danguolė Stachura, verslininkė Rasa Arlauskienė ir kiti.

Egidijaus Rainio kolekcija / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Ryškios spalvos ir laisvos formos

Pasakodamas apie savo 2013-2014 metų rudens ir žiemos sezonui sukurtą kolekciją dizaineris E.Rainys patikino, kad jo įkvėpimo šaltiniu šį kartą tapo užsitęsusi žiema.

Būtent todėl Egidijus savo kūrybos mylėtojas nustebino kiek neįprastomis lietuviškai žiemai spalvomis – ryškiomis ir sodriomis.

„Metas atitrūkti nuo tamsių ir niūrių spalvų. Mūsų žiemos labai ilgos, todėl ateinantį šaltąjį sezoną siūlau pasitikti ne tik su šypsena, bet ir ryškiai apsirengus“, – kalbėjo E.Rainys. Egidijaus kolekcijoje vyravo raudona, ciklamenų, rožinė spalvos ir brangakmenių atspalviai.

Dizaineris kolekcijai sukurti naudojo tik kokybiškus ir natūralius audinius: šilką ir vilną.

Artėjančio šaltojo sezono kolekcijoje moterys išvydo visą drabužinę: nuo suknelių iki sijonų, kelnių, palaidinių ir švarkelių.

Visiems apdarams būdinga klasika, puošnumas ir rafinuotumas. Nemažą kolekcijos dalį sudarė drabužiai, kruopščiai puošti rankų darbo siuviniais.

Kalbėdama apie savo kolekciją L.Larionova pati stebėjosi, kad joje nėra jos taip mėgstamos pilkos spalvos. „Nė vieno drabužio. Iššūkis man pačiai“, – nusijuokė drabužių kūrėja. Lilijos kolekcija svečius džiugino švelniai rožiniais, ryškiai žaliais ir auksiniais atspalviais.

L.Larionovos 2013-2014 metų rudens ir žiemos kolekcijoje vyravo paltai, laisvi drabužiai ir ilgos arba kelius siekiančios suknelės. Dizainerė akcentavo audinius, formas ir faktūras.

Lilija Larionova ir Egidijus Rainys pristatė 2013-2014 metų rudens ir žiemos kolekcijas (86 nuotr.)
+80
Lilijos Larionovos ir Egidijaus Rainio kolekcijų pristatymo svečiai (57 nuotr.)
+51
Skaitykite daugiau