Egidijus Sipavičius įkūnijo legendinę Amy Winehouse: susidūrė su galybe iššūkių

Egidijus Sipavičius įkūnijo charizmatiškąją Amy Winehouse
Egidijus Sipavičius įkūnijo charizmatiškąją Amy Winehouse
Šaltinis: Žmonės
2021-04-08 14:07
AA

„Muzikinei kaukei“ artėjant prie finalo, dalyviams kyla vis didesni iššūkiai ir kiekvienas balas tampa labai svarbus, todėl pasiruošimo procesas tampa vis labiau įtemptas. Pagal projekto formatą kiekvienas dalyvis bent kartą turi įkūnyti priešingos lyties atstovą ir šį kartą tokia užduotis burtų keliu atiteko scenos grandui Egidijui Sipavičiui. Jis, paspaudęs projekto mygtuką, išvydo legendinės atlikėjos Amy Winehouse nuotrauką.

„Teks įkūnyti puikią dainininkę, džiazuojančią dainininkę, tai ne mano sritis visiškai, savotiška dainavimo maniera, labai savotiškas balsas, tai, sakykim, lengviau tą kniaukiantį, girgždantį balsą atkartoti, bet pačią manierą, pačias ritmines improvizacijas, laisvą ritmo traktavimą sunku pasigauti“, – sako Egidijus Sipavičius.

Tris dešimtmečius scenoje esantis atlikėjas moterimi scenoje tapo pirmą kartą. Egidijus neslėpė jaudulio, nes nei su aukštakulniais, nei su suknele, nei makiažu niekada nežengė į sceną. Atlikėjas ilgai svarstė, kaip nenugriūti scenoje su pirmą kartą avimais bateliais.

„Koks manęs laukia perukas! O ir kojų depiliacija bus reikalinga, pasimatavus pėdkelnes, pasimatė daug dalykų ir teko imtis priemonių…“ – atviravo Egidijus Sipavičius.

Egidijus Sipavičius įkūnijo Amy Winehouse / Dovydo Beržinio nuotr.

Įveikęs jaudulį scenos legenda, su grimo specialistų ir stilistų komanda visiškai pakeitęs savo įvaizdį, žengė į sceną. Po pasirodymo komisija išsidavė, kad išvydo tai, ko nesitikėjo.

„Aš išsižiojus žiūrėjau, negalėjau atsižiūrėti! Nu panašumas yra... Kas galėjo pagalvoti, Sipavičius – Amy Winehouse, na kaip? Apie kojas išvis, negaliu, kodėl jo ir kojos tokios gražios? Nu nesąmonė, kodėl ne mano? Kodėl Sipavičiui paskirtos tokios gražios kojos gyvenime? – klausė komisijos narė Livija Gradauskienė.

Egidijus Sipavičius įkūnijo Amy Winehouse / Dovydo Beržinio nuotr.

Laidos vedėjas Simonas Storpirštis pastebėjo, kad Egidijus dėl pasirodymo atliko kojų depiliaciją, todėl prašė atsižvelgti ir pridėti kelis balus.

„Egidijui sakėsi puikiai, jis dainavo daug tvarkingiau, negu Amy Winehouse. Ir judesiukai Egidijaus, kaip puikaus muzikanto, buvo daug ritmiškesni“, – gyrė Inga Valinskienė.

Po tokio pasirodymo Egidijus greitai išsispyrė iš aukštakulnių ir lengviau atsikvėpė, sunkiausia užduotis projekte buvo įveikta. 

Egidijus Sipavičius įkūnijo Amy Winehouse / Dovydo Beržinio nuotr.

Dar vienas ryškus šeštadienio pasirodymas – Tomos Vaškevičiūtės. Ji taps „Blondie“ grupės vokaliste. „Vokalistė šią dainą parašė savo vaikinui, kuris po skyrybų ją persekiojo ir jai teko net persikraustyti į kitą miestą. Tai pateisina tą keistą manierą, ji truputį gąsdina su savo veidu šioje dainoje“, – pasakoja Toma.

Pasirodyme tikrai netrūko laisvės dvasios ir pati Toma atsiskleidė visiškai kitame amplua – drąsūs judesiai, išraiškingos akys. 

„Tau labai tinka šis stilius, energija, užtaisas, bomba“, – Tomos pasirodymą girs Leonas Somovas.

„Man buvo įdomu žiūrėti, smagu, Toma, kurk grupę“, – pasiūlymą pateiks Inga Valinskienė.

„Mes Lietuvoje turim neuždarytą atominę elektrinę, ji stovi prieš mus! Tu mane užbūrei!“ – komplimentų Tomai negailės Vytenis Pauliukaitis. 

Aktorė kiekvienoje laidoje atskleidžia vis kitas savo puses, todėl komisijai darosi vis sunkiau dalinti įvertinimus. Po dviejų savaičių paaiškės, kurie keturi projekto dalyviai surinko daugiausiai balų ir pateks į finalą, o finale nugalėtoją išrinks laidos žiūrovai.

Nepraleiskite „Muzikinės kaukės“ šeštadienį 19.30 val. per BTV.

Toma Vaškevičiūtė / Dovydo Beržinio nuotr.