Egiptietis masažo meistras: „Moterys galvoja, kaip celiulitą užmaskuoti, o ne išgydyti“

Ašrafas / Organizatorių nuotr.
Ašrafas / Organizatorių nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-04-25 11:02
AA

„Nustebtumėte pamatę, kokio grožio, lieknumo ir grakštumo moterys į masažo salonus atvyksta ne pasilepinti atpalaiduojančiomis procedūromis, o rimtai padirbėti tam, kad atsikratytų celiulito“, ‒ pasakoja Lietuvoje gyvenantis egiptietis masažistas Ašrafas. Pasak jo, keista, kad visuomenėje vis dar gajus stereotipas, kad celiulito problema kamuoja tik vyresnes ir apkūnesnes moteris.

„Iš pirmo žvilgsnio sunku patikėti, kad, pavyzdžiui, dvidešimt trejų metų moteris, spinduliuojanti pasitikėjimu savimi ir dažnai aplinkinių vadinama manekene, gali taip kompleksuoti dėl celiulito, kad net nebenori vasarą degintis pliažuose ar gulėti prie baseino, ‒ sako masažistas. – Kai kurios jaunos merginos, atvykusios į anticeliulitinio masažo procedūras, atvirauja, kad jaučia diskomfortą dėvėdamos šortus ar sukneles virš kelių“.

„Anticeliulitiniai masažai nėra skirti atsipalaidavimui, relaksacijai. Moteris, norėdama atsikratyti celiulito, turi suprasti, kad neužteks atverti masažo salono duris ‒ celiulito gydymas yra kompleksinis dalykas, į kurį įeina subalansuota mityba, vandens vartojimas, žalingų įpročių atsisakymas, aktyvi fizinė veikla“, ‒ teigia Ašrafas. Masažo metu jis atlieka savo darbą, rūpinasi tuo, kad kuo efektyviau ir greičiau pasiektų rezultatą, tačiau moteris ateina jau atlikusi „namų darbus“ – sveikai pavalgiusi, pasportavusi, išgėrusi reikiamą kiekį vandens.

Masažistas pataria moterims, pastebėjusioms celiulito požymius, nieko nelaukus pradėti rūpintis ir kuo greičiau įveikti šią problemą. „Užuot pradėjusios gydymą, moterys mąsto, kaip uždengti šlaunis, pilvą, perka uždaresnius maudymukus arba išvis vengia išvykų prie ežero su kompanija. Kam sau sukelti tiek daug problemų? Kuo anksčiau pradėsite gydymą, tuo greičiau atsikratysite celiulito, o kartu ir visų kompleksų. Celiulitas – tai problema, kamuojanti begalę moterų, ir nereikia bijoti apie tai kalbėti, reikia tuo rūpintis ir ieškoti efektyvios pagalbos“, ‒ sako masažo specialistas Ašrafas.

Pagal statistiką, celiulitas kamuoja beveik 90 proc. viso pasaulio moterų. Dažniausiai jis pastebimas sulaukus trisdešimties metų, tačiau ryškėja tendencija, kad celiulito varginamų moterų amžius vis jaunėja. Nors celiulitas žinomas kaip moterų problema, dėl hormonų sutrikimų jis gali atsirasti ir vyrams.