Eglė Jakštytė atviriau prakalbo apie savo mylimąjį ir vestuvių planus

Indrės Stonkuvienės vakaras Peterborough mieste
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Dainininkės Eglės Jakštytės gyvenime šiuo metu pakilios nuotaikos. Rudenį susižadėjusi su savo mylimuoju Simu Budriu, garsi moteris jau drąsiau kalba apie vestuvių planus. Indrės Stonkuvienės organizuojamame #MoterųPasaulyje renginyje Anglijoje, Peterborough mieste, dainininkė atviravo, kokių vestuvių norėtų.

Kiekvieno #MoterųPasaulyje susitikimo metu specialiai renginio dalyvėms bei portalui zmones.lt televizijos laidų vedėja I. Stonkuvienė ruošia įdomius bei įkvepiančius pokalbius su vis kitomis žymiomis moterimis. Šį kartą pašnekove tapo dainininkė Eglė Jakštytė. Kartu moterys diskutavo apie meilę, santykius, ir, žinoma, vestuves.

Indrės Stonkuvienės vakaras Peterborough mieste / Organizatorių nuotr.

Kaip pati E. Jakštytė sako, per eilę metų jos požiūris į vestuvių šventę iš tiesų pasikeitė kone radikaliai: „Kažkada norėjau apsiženyti kokioj nors egzotiškoj negyvenamoj saloj. Dabar tokios mintys jau po truputį tolsta”.

Anot dainininkės, pompastikos jau jau nebenori, nors ir paauglystėje tik apie tai ir tegalvojo. „Aš kažkada, kokių 16-likos metų, įsivaizdavau, kad mano vestuvinė suknelė bus priekyje trumpesnė, o gale ilgesnė ir aš eisiu prie altoriaus kaip kokia Beyonce. Ačiū Dievui viskas labai pasikeitė ir dabar tokios suknelės tikrai nenoriu”, – juokėsi ji.

Indrės Stonkuvienės vakaras Peterborough mieste / Organizatorių nuotr.

Interviu metu Eglė tikino, kad jai svarbiausia tai, kad jau atrado savo žmogų, su kuriuo gali jausti ramiai ir saugiai, o ir vestuvių planavimas dėl to jau kitoks: „Aš galiu prisipažinti, kad buvau tikrai nesubrendusi, nes labai sunkiai žiūrėdavau į santykius. Nuo pat vaikystės svajojau surasti savo tikrąją meilę, buvau ta tokia pasakų prisižiūrėjusi mergaitė. Vis jausdavau, kad tie žmonės, su kuriais kuriu santykius, nėra skirti man ir tai mane žlugdydavo. O dabar pagaliau mano pasaka atėjo į realybę”. 

Artimiausias #MoterųPasaulyje renginys vyksta sausio 18 d. Osle bei sausio 19 d. Stokholme. Daugiau informacijos apie šiuos renginius rasite čia.

Indrės Stonkuvienės vakaras Peterborough (43 nuotr.)
+37
Skaitykite daugiau