Eglė Jakštytė-Eley – apie skyrybas, meilę, svajones ir naujus atradimus

Eglė Jakštytė / Asmeninio albumo nuotr.
Eglė Jakštytė / Asmeninio albumo nuotr.
Pranešimas spaudai
Šaltinis: Žmonės
2022-02-17 09:54
AA

„Kai buvau jauna, buvau įsikalusi sau į galvą, kad noriu surasti savo gyvenimo meilę. Aš visą laiką naiviai galvojau apie tą princą ant balto žirgo, kuris ateis ir pakeis mano gyvenimą. Tiesiog meilę buvau sutapatinusi su vienu žmogumi. O dabar supratau, kad meilė yra visuma ir ji apima labai daug, tai nėra vienas objektas ar vienas žmogus. Visų pirma svarbiausia pamilti save. Man atrodo, kad kaip ir kiek pats save mylėsi, taip tave mylės ir kitas žmogus“, – sako atlikėja Eglė Jakštytė-Eley.

Lygiai prieš metus ji išgyveno asmeninę dramą – išsiskyrė su sužadėtiniu. Pora romantiškus jausmus puoselėjo ketverius metus. Todėl šis žingsnis abiem nebuvo lengvas.

„Buvome kartu ilgai, kūrėme ateities planus, tačiau bendru sutarimu nusprendėm, kad nebematom bendro kelio kartu. Nebuvo lengva priimti tokį sprendimą, nes jausmai niekur nedingo. Aš pusę metų sunkiai išgyvenau, tačiau dabar galiu drąsiai sakyti, kad mano širdis pagijo ir esu pasiruošusi įsileisti naujus jausmus. Per šiuos metus labai daug padariau dėl savęs. Aš tikiu likimu, bet žinau, kad patys esame savo likimo kalviai.“

Per šiuos metus, rodos, kad Eglės gyvenimas pasikeitė į gerą: „Mano gyvenime atsirado daug daugiau sąmoningumo. Pradėjau daugiau klausyti savęs. Stengiuosi nesusikurti gyvenime iliuzijų, kurios dažnai sugriūna. Šiais metais gavau pasiūlymą dalyvauti šou „Muzikinė kaukė“ ir akimirksniu sutikau. Tiesiog pajutau, kad to noriu. Anksčiau aš dažnai atmesdavau įvairius pasiūlymus, nes galvodavau, kad tai ne man. O iš tiesų reikia išgirsti save. Mes juk dažnai užspaudžiame tam tikrus dalykus savyje ir tuomet nežinome, nei kodėl, nei kas vyksta“, – atvirauja atlikėja.

Eglė Jakštytė / Svetlanos Bolnienės nuotr.

Anksčiau mėgusi vakarėlius ji surimtėjo ir dabar daugiau laiko skiria sau – aktyviai leidžia laisvalaikį, atidžiai renkasi tai ką valgo ir stengiasi mėgautis kiekviena akimirka.

Eglė Jakštytė-Eley sako, kad scena yra jos gyvenimo dalis ir kiek save pamena svajojo būti joje. Tačiau rimčiau šia veikla pradėjo užsiimti tik tuomet, kai būdama aštuoniolikos laimėjo šou „Muzikos akademija“.

Vis dėlto ji neslepia, kad šiek tiek gailisi neišbandžiusi kitų veiklų ir priduria turinti vieną svajonę: „Nebenoriu savęs apriboti. Anksčiau maniau, kad jeigu esi dainininkė, tai ir turi užsiimti tik tuo. Dabar galvoju, kad toks mano mąstymas buvo kvailokas ir gyvenime reikia išbandyti viską. Pajaučiau, kad aktorinis menas artimas mano sielai ir dalyvavimas „Muzikinėje kaukėje“ šį mano norą dar labiau sustiprino. Todėl vis rimčiau apie tai galvoju.“

Eglė Jakštytė / Svetlanos Bolnienės nuotr.

„Muzikinėje kaukėje“ atlikėjai teko nelengva užduotis – įkūnyti vieną stipriausių vokalisčių pasaulyje Whitney Huston. Nors Eglė dažnai sulaukia pagyrų dėl savo išskirtinio balso, vis dėlto ji sako, kad pasiruoštų šiam pasirodymui reikėjo įdėti labai daug pastangų ir darbo.

„Tą dieną, kai vyko filmavimas, nutiko baisus dalykas. Aš atsikėliau ryte ir visiškai negalėjau padainuoti. Galvojau – viskas! Bus tragedija scenoje! Bet dažnai taip būna, kad jeigu ryte kažkas labai nesiseka, vakare būna atvirkščiai“, – sako Eglė.

Moteris sako, kad tik įpusėjus laidoms pradėjo galvoti apie laimėjimą: „Mes įdedame labai daug darbo. Todėl, natūralu, kad nuėjimas iki tos viršūnės, kai kažkas tave įvertina, prideda daug prieskonio. Bet kokiu atveju, aš čia dalyvauju ne dėl laimėjimo. Dažnai sulaukiu kritikos iš komisijos, kad save taupau, neatsiskleidžiu iki galo. Todėl norėčiau sau palinkėti palikti Eglę Jakštytę už durų ir visu 100 procentų įsikūnyti į tą personažą“, – su šypsena veide kalba Eglė.

„Muzikinė kaukė“ – šeštadienį, 19.30 val., per BTV.

Eglė Jakštytė (44 nuotr.)
+38