Eglė Jakštytė-ELEY pristato dainą „Why“ ir naująjį savo kūrybinio kelio etapą

Eglė Jakštytė-ELEY
Eglė Jakštytė-ELEY
Šaltinis: Žmonės.lt
2018-07-06 10:04
AA

Prieš daugiau nei pusmetį atlikėja Eglė Jakštytė netikėtai nustebino pranešdama apie savo naująjį sceninį vardą ELEY, o pristačiusi pirmąją savo kūrybos dainą „Norėjau“, taip paskelbė apie naująjį muzikinį etapą. Pasak dainininkės, dabar išleidžiami jos kūriniai ir visa muzikinė veikla yra tai, ko visada siekė, o sulaukdama įvertinimo ir palaikymo neleidžia sau atsikvėpti ir drąsiai žengia toliau. Tad su nekantrumu ELEY pristato naujausią savo kūrinį „Why“ ir užsimena apie artėjantį svarbų įvykį.

Nors Eglė Jakštytė-ELEY pati yra ne vieno jau išleisto savo kūrinio autorė, šį kartą atlikėja muzikinio bendro tikslo siekė su muzikos autoriais Andriumi Bernatoniu, gerai žinomu vardu Zaza ir kūrinio teksto autore Rūta Lukoševičiūte.

„Kai Zaza davė paklausyti demo versijos, daina man iš karto patiko! Nors turiu pripažinti, kad retai būnu sužavėta pirmine versija. Žinoma, kūrybinio proceso metu daina šiek tiek pasikeitė, bet juk visuomet ieškant tobuliausio varianto yra ieškomi bendri kompromisai, kurie nuveda iki to tikro grynuolio. Rūta Lukoševičiūtė yra gerai žinoma dainų teksto autorė ir jos kūryba anglų kalba mane tiesiog sužavėjo. Nuostabios frazės su giliomis potekstėmis ir kartu lengvumu labai atitiko mano vidinę būseną klausant ir atliekant šią dainą. Tiek Andrius-Zaza, tiek Rūta yra savo srities profesionalai su kuriais dirbant žinai, kad rezultatas bus stulbinantis. Šis kartas yra ne išimtis, todėl be galo tuo džiaugiuosi“, – sako atlikėja.

ELEY, pristatydama naująjį kūrinį, ruošiasi ir liepos 13 d. vyksiančiam jos soliniam koncertui Klaipėdoje, kuris bus skirtas naujo sceninio vardo pristatymui. Koncerte dainininkė savo gerbėjams gyvai pristatys ne tik naujausią dainą „Why“, jau garsiai nuskambėjusį kūrinį „Norėjau“, bet ir visame pasaulyje puikiai pažįstamus singlus. Tiesa, atlikėja intriguoja ir apie mažytę staigmeną koncerto metu, kuri laukia visų tų, kurie dalyvaus ELEY vardo pradžios istorijoje.

„Daugiau nei aštuoneri metai sceninės patirties ir vieneri metai intensyvaus darbo su visai nauja Eglės Jakštytės versija. ELEY – tai visai naujas skambesys, naujas įvaizdis, aukšto lygio sceninis pateikimas, tai grynuolis ir tikroji aš scenoje. Pagaliau atėjo metas visa tai pristatyti. Greta naujo sceninio įvaizdžio bus ir nepakartojama šokėjų komanda. Šokiai yra svarbi ne tik mano gyvenimo, bet ir muzikinių pasirodymų dalis, todėl dabar dirbame su šokių grupe „Sfinx“, kurie savo kūno kalba yra neatsiejama mano naujų kūrinių dalis. Labai nekantrauju, nes šito vakaro laukiu jau ilgai“, – teigia Eglė Jakštytė-ELEY.