Eglė Jakštytė-ELEY pristato vaizdo klipą: įamžinta dviejų merginų meilės istoriją

Eglės Jakštytės klipo filmavimo užkulisiai/Asmeninio archyvo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Dar prieš kelias dienas paskelbusi žinią apie intriguojančio muzikinio klipo premjerą, dainininkė Eglė Jakštytė-ELEY šiandien atverčia visas kortas ir pristato naujausią savo dainą „Su Tavim“ bei jai skirtą vaizdo klipą. Naujausiame klipe Eglė įamžino meilės istoriją su kita mergina bei pademonstravo ne vieną aistringą akimirką su ja.

Pasak ELEY, naujausias kūrinys yra rašytas pačios jos ir įgyvendinta seniai gvildenta idėja – parašyti kūrinį laiško principu.

„Dainos teksto autorė esu aš pati. Galvojau, kad būtų įdomu parašyti dainą meilės laiško principu – labas mano meile, aš ir vėl noriu būti su tavimi. Laiko man nebereikia, tik noriu sužinoti ką tu apie tai manai? Tai būtent tai ir pavyko įgyvendinti, o rezultatu esu patenkinta“, – pasakoja atlikėja.

Eglės Jakštytės klipo filmavimo užkulisiai/Asmeninio archyvo nuotr.

Mergina neslepia, kad naujausiame kūrinyje „Su Tavimi“ yra aiški meilės tematika, kurią dar labiau sustiprina užfiksuoti merginų santykiai vaizdo klipe. Kupinas aistringų akimirkų vaizdo klipas, pasak E. Jakštytės-ELEY siunčia ir laisvės žinutę.

„Dainoje vyrauja meilės tematika, kurią šiuo atveju klipe, perteikiame kaip dviejų merginų istorija, kuri niekada galbūt ir neįvyko. Tai buvo tik gražus sapnas. Žinoma, svarbiausia čia yra laisvės jausmas, kuria neapibrėžia kažkokių ribų ar sienų. Meilės yra viena ir jos nepasirinksi, tai ateina labai natūraliai“, – vaizdo klipo idėją pasakoja atlikėja.

Eglė ragina išsivaduoti iš stereotipų, leisti vis dažniau svajoti ir daryti tai, ko labiausiai norisi.

„Kai gyvenimas lekia, įsupa į mūsų kasdienes pareigas, nori ar nenori, bet turi būti ten, kur nesinori būti... O sapnuose ar savo svajonėse galime per vieną sekundę atsirasti ten, kur trokšta tavo širdis. Ten, kur tu esi savimi, be jokio bluro. Kai esi nuogas prieš patį save – savo vidiniame pasaulyje“, – teigia ELEY.

Kviečiame įvertinti naujausią Eglės Jakštytės-ELEY dainą bei vaizdo klipą „Su Tavimi“:

Skaitykite daugiau