Eglė Jakštytė pristato naują kūrinį ir karjeros posūkį

Eglė Jakštytė / Asmeninio archyvo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Atlikėja Eglė Jakštytė artėjančias šventes sutiks kaip niekada permainingai. Pokyčius garsi dainininkė įsileido ne tik į savo asmeninį, bet ir muzikinį gyvenimą. Persikėlusi gyventi į Klaipėdą,

Persikėlusi gyventi į Klaipėdą, Eglė Jakštytė pasiryžo atnaujinti savo muzikę veiklą kitomis spalvomis, todėl ELEY pasivadinusi atlikėja po beveik metų pertraukos pristato dar niekur negirdėtą singlą „Norėjau" kartu su vaizdo klipu.


„Daina gimė tikrai ne per vieną ir ne per dvi dienas. Šią dainą parašiau beveik prieš pusę metų, bet taip kaip ji skamba šiai dienai - reikėjo laiko. Labai ilgą laiką netenkino manes tai, ką girdžiu, todėl norėjosi išlaukti ir išieškoti tinkamiausios versijos... Dainos žodžiai ir melodija yra mano kūrybos. Esu begalo patenkita savo ir muzikos kūrėjo Justino Štaro bendru darbu. Manau, kad kievienam atlikėjui yra ypatingai svarbu dalintis savo kūryba... O jei ji būna įvertinta – džiaugsmas ir motyvacija tampa dar didesnė. Su Justinu sukūrėme tikrai išskirtinį skambesį ir dainos interpretaciją. Kūrinys praturtintas aštuoniasdešimtųjų stiliaus skambesio prieskoniais susijungusiai su šiuolaikinės elektroninės muzikos garsų palete. Galiu drąsiai sakyti, kad tai yra viena geriausių dainų, kurią esu sukūrusi. Per šiuos praėjusius metus mano gyvenime įvyko daug esminių pokyčių, kurių dėka dabar tiek kūrybinis, tiek mano asmeninis pasaulis yra begalo ryškus ir įdomus", - sako atlikėja.

Sulaukusi daug klausimų dėl naujojo sceninio vardo ELEY, Eglė Jakštytė atvirauja, kad tai tik mažas žingsnis ateities planams. „Noriu ir siekiu, kad mano muzika skambėtų ir už Lietuvos ribų, kadangi užsieniečiams ištarti mano vardą nėra taip jau patogu, tai teko galvoti kitus variantus", - šypsoji ELEY sceniniu vardu pasivadinusi Eglė Jakštytė.

Skaitykite daugiau