Eglė Jakštytė pristato naują muzikinį projektą „Rita Ora Show“

Eglė Jakštytė / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Eglė Jakštytė / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2016-02-19 12:34
AA

Baigusi savo kelią šių metų nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje, kurioje atlikėja Eglė Jakštytė pasirodė su savo kūrybos daina „Let me show you“, dainininkė nenustoja kurti ir pristatyti ne tik naujas dainas, bet ir muzikinius šou. Visai neseniai Eglė pasirodė su muzikiniu projektu „Rihanna Project“, tačiau dabar klausytojai gali įvertinti dar vieną naują dainininkės muzikinį šou.

Pop dievaitės Rihannos atliekamų dainų projektas įkvėpė Eglę įkūnyti dar vieną talentu ir ypatinga charizma pasižyminčią britų muzikos žvaigždę – Ritą Orą projekte „Rita Ora Show“. 

Tiek visame pasaulyje, tiek Lietuvoje daugybę klausytojų sužavėjusi atlikėja Rita Ora pasak Eglės Jakštytės yra verta didžiulio dėmesio. „Rita Ora turi labai gražų tarsi prikimusį balso tembrą, dėl kurio jos atliekamos dainos skamba labai išskirtinai. Man labai įdomu dainuoti jos dainas, nes savo balse atradau labai daug panašumų! O ką jau kalbėti apie tai, kad ji yra begalo graži moteris, tačiau šiame naujame šou vizualiai aš jos įkūnyti nesistengsiu“, – pasakoja E.Jakštytė.

Eglė Jakštytė / Ilmito photography nuotr.
Eglė Jakštytė / Ilmito photography nuotr.

Nors daugeliui gali pasirodyti, kad abu atlikėjos muzikiniai projektai vienas nuo kito nesiskiria, Eglė Jakštytė užbėgdama už akių pabrėžia, kad „Rita Ora Show“ nuo „Rihanna Project“ skiriasi tuo, kad scenoje ji bus savimi, tik visai kitame įvaizdyje, kuriuo rūpinosi „House of Kikimara“ stilistai ir kuris pasižymės dar didesniu ekstravagantiškumu, kurio dainininkės pasirodymuose netrūksta. 

„Sceninis ivaizdis ikvėptas mistikos ir seksualumo detalėmis, o pasirodymo eigoje žiūrovų lauks ir netikėta staigmena. Šiame šou skamba tik  pačios geriausios ir populiariausios Ritos Oros dainos kaip „Black Widow“, „I will never let you down“ ir net viena naujausių josdainų „Poison“. Tai visiškai kitoks projektas, nei įprastai. Tokio muzikinio šou Lietuvoje dar niekas nedarė…“, – sako Eglė.

Klaipėdiečiai jau kovo 5 dieną klube „PORT by BarBar’a“ galės įvertinti naująjį Eglės muzikinį projektą „Rita Ora Show“.

Eglė Jakštytė / Ilmito photography nuotr.