Eglė Jakštytė Tenerifėje džiaugiasi gyvenimu be kompleksų: „Visiems pokyčiams reikia pribręsti“

Eglė Jakštytė
Šaltinis: Žmonės
AA

Dainininkė Eglė Jakštytė (29) nuo Lietuvos šalčių pabėgo į saulėtąją Tenerifę. Atostogų metu moteris džiaugiasi ne tik saule, paplūdimiais, bet ir savo pasikeitusiomis kūno linijomis. Nepaslaptis, jog neseniai su profesionalų pagalba Eglė atsikratė ją nuo paauglystės kamavusio komplekso.

Atlikėja E.Jakštytė nuo ankstyvos jaunystės išgyveno dėl asimetriškos, nedidelės krūtinės. Apie krūtinės operaciją žinoma moteris pradėjo galvoti prieš aštuonerius metus, tačiau tuomet to padaryti nesiryžo.
 
„Manau, visiems gyvenimo pokyčiams reikia pribręsti, nors aš tikriausiai laukiau per ilgai. Iš kitos pusės, sprendimas buvo labai apgalvotas, neturėjau jokių dvejonių. Žinojau, kad po operacijos jausiuosi geriau, taip ir nutiko“, – šypsosi šiuo metu Tenerifėje nuo darbų ir kūrybos atitrūkusi Eglė.
Eglė Jakštytė
Atlikėja teigia po operacijos visus kūno pokyčius priėmusi labai natūraliai, tarsi viskas taip ir turėtų būti. „Tiesiog nutiko taip, kad atsikračiau komplekso, kuris mane lydėjo jau seniai, ir daugiau apie tai nebegalvojau. Dingo visos tos mintys, kad man nepatinka krūtinė. Dėl šių pokyčių galiu vilkėti, ką noriu, tiesa, garderobo pakeisti dar nespėjau“, – sako E.Jakštytė.
 
Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojo Gedimino Samulėno teigimu, procedūra gerai pavyko, nes didelė dalis persodintų riebalų prigijo. Pranešime spaudai rašoma, kad riebalai panaudoti juos nusiurbus iš problemiškesnių kūno zonų, tad tos sritys tapo išraiškingesnės.
Eglė Jakštytė
Dalijasi patyrimais su kitomis moterimis
 
E.Jakštytė papasakoti apie tai viešai nusprendė norėdama padėti kitoms moterims, turinčioms panašių problemų ir išgyvenimų.  
 
„Po to, kai viešai papasakojau apie krūtinės korekciją, man rašė nemažai moterų, svarstančių apie tai. Todėl norėjau pasidalinti savo patirtimi, galbūt ji palengvins apsisprendimą. Vienai moteriai padėjau pribręsti šiam žingsniui, su ja bendravome iki pat operacijos“, – pasakoja E.Jakštytė.

Atlikėja teigia pastebinti, kad dalis moterų norėtų, tačiau bijo pasiryžti tokiam pokyčiui. Dėl to ilgą laiką gyvena su savo vidiniais kompleksais. „Manau, kiekviena moteris turi atsižvelgti į savo poreikius ir leisti sau pasiryžti, jeigu jaučiasi tam pribrendusi. Savu laiku ir aš buvau iš tų, kurios bijo, tačiau dabar galiu pasakyti, kad buvo tikrai verta“, – apibendrina atlikėja. 

Skaitykite daugiau