Eglė Kernagytė-Dambrauskė prabilo apie šeimą: „Mes nebijome kalbėti apie tai, kas yra nepatogu“

Eglė Kernagytė-Dambrauskė su šeima ir tėčiu Vytautu Kernagiu / Gretos Skaraitienės ir asmeninio albumo nuotr.
Eglė Kernagytė-Dambrauskė su šeima ir tėčiu Vytautu Kernagiu / Gretos Skaraitienės ir asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2024-03-30 12:04
AA

Velykos – viena didžiausių metų švenčių, kurią paminėti ruošiasi didžioji dalis Lietuvos gyventojų. Ne išimtis ir radijo, televizijos ir renginių vedėja Eglė Kernagytė-Dambrauskė su šeima. Moteris papasakojo, kaip šventės atrodydavo anksčiau, dar esant gyvam tėčiui Vytautui Kernagiui, ir kaip šią šventę sutinka dabar – ne tik savo, bet ir vyro tėvų namuose.

TV3 laidoje „Pasaulis pagal moteris“ E.Kernagytė-Dambrauskė atviravo, kad su artimiausiu žmogumi – mama Dalia – šiltus, pagarbos vertus santykius puoselėja nuo pat vaikystės. Moteris prasitarė, kokiomis situacijomis paauglystėje visada galėdavo mama pasikliauti bei atskleidė, kas dar be jos pačios kreipdavosi į Dalią ištikus bėdai.

Kadangi turėjo tokį pavyzdį, pašnekovė, dabar pati būdama mama, stengiasi palaikyti gražius tarpusavio santykius ir su savo vaikais. „Mes visi vieni kitais labai pasitikime ir nebijome kalbėti apie tai, kas yra nepatogu“, – dalinosi ji.

Abu Eglė sūnūs – vyresnėlis Vėjas ir jaunėlis Džiugas – labai skirtingi, tačiau kiekvienas turi savo domėjimosi sritį. Pašnekovė atskleidė, kaip sekasi auginti ir ugdyti berniukus bei ko iš savo vaikų gali pasimokyti pati. O taip pat ji laidoje papasakojo ir apie pomėgius, kuriais dalijasi su savo atžalomis.

Eglė Kernagytė laidoje „Pasaulis pagal moteris“ / TV3 nuotr.

E.Kernagytė-Dambrauskė laidoje pasakojo ne tik apie švenčių, bet ir vasaros atostogų tradicijas. Tikriausiai ne vienas iš mūsų, galvodamas apie atostogas, įsivaizduoja tolimus, šiltus kraštus bei ramybę. Laidos pašnekovė nustebino pasirinkimu vasarą su šeima praleisti kiek kitokioje aplinkoje bei atskleidė, kas nulėmė tokį sprendimą.

Per gyvenimą einanti Eglė išlieka jaunatviška ir nebijo priimti netikėtų sprendimų. Laidos viešnia papasakojo nuotaikingą istoriją apie tai, kokiomis aplinkybėmis į nosį įsivėrė taip ilgai norėtą auskarą. „Ir tuo metu ateina iš mano mamos žinutė: „Neleidžiu!“ Atsiprašau mama, bet aš užaugau“, – juokėsi moteris.

Eglė Kernagytė laidoje „Pasaulis pagal moteris“ / TV3 nuotr.

Artimųjų žodžiai – visur kartu su Egle. Taip yra todėl, kad moteris jais amžiams padabino savo odą tatuiruočių pavidalu. Laidos pašnekovė papasakojo kiekvienos iš jų atsiradimo istoriją – po vieną iš vaikų, mamos ir tėčio.

Laidoje Eglė papasakojo ir apie savo tėvą V.Kernagį. Anot jos, tai, jog esi įžymaus žmogaus vaikas, turi tiek savų pliusų, tiek minusų. Kokie sunkumai iškyla, kai į tave žiūri kaip į garsenybės atžalą? Ką tėtis Eglei yra pasakęs, kai ji tikėjosi jo ryšių pagalbos?

„Pasaulis pagal moteris“ – sekmadienį, 10 val. per TV3.