Eglė Šantaraitė – skaudžios patirtys išmokė branginti tai, ką turiu

LNK žinių vedėja Eglė ŠANTARAITĖ (36) – vienas jauniausių veidų solidžiame kostiumuotame televizijos žinių pasaulyje, bet patirtimi pranoksta daugelį senbuvių: retas galėtų pasigirti televizijoje dirbąs nuo šeštos klasės. Dar labiau stebina gyvenimiška Eglės patirtis: likimas jai nepagailėjo išbandymų ir netekčių. „Tačiau būtent jos mane išmokė labai branginti tai, ką šiandien turiu“, – prisipažįsta.

Eglė Šantaraitė / Redos Mickevičiūtės nuotrauka
Eglė Šantaraitė / Redos Mickevičiūtės nuotrauka
GRYTĖ LIANDZBERGIENĖ
Šaltinis: Žmonės
2022-03-23 10:17
AA

„Vakar pabėgau iš tiesioginio eterio. Ir visi tai matė“, – juokiasi Eglė, mudviem sėdint prie staliuko su vaizdu į vakarėjančią Vilniaus gatvę. Palinkusios prie telefono, kikename jau abi: ekrane aiškiai matyti, kaip elegantiškoji laidos „Labas vakaras, Lietuva“ vedėja pašoka nuo kėdės ir strimgalviais neria į kampą, nes po sekundės prasideda kita žinių laida. Tokių mažyčių nuotykių, gerokai pavarinėjančių kraują, tiesioginiame eteryje nutinka šimtai. „Bet gal dėl to aš tą darbą taip mėgstu“, – šypteli ji.

Buvote ištekėjusi už aktoriaus Arnoldo Eisimanto, su juo susilaukėte dukros. Paleidote?..

Paleidau. Su Arnu susipažinome universitete, jis man buvo nauja pradžia: talentingas, kupinas gyvenimo džiaugsmo... Greitai susituokėme, susilaukėme dukters Majos. Kai jai buvo pusė metų, supratome, kad