Eglė Skrolytė artėjančioje „Mamų mugėje“ kviečia dalintis daiktais

Eglė Skrolytė / mamyciuklubas.lt nuotr.
Eglė Skrolytė / mamyciuklubas.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2013-08-30 16:30
AA

Tūkstančiams šeimų patikusi idėja atnešti nebenaudojamus savo vaikų daiktus į didžiausią Lietuvoje sezoninį komisą, užkrėtė ir žinomas mamas. TV3 laidos „Mamyčių klubas“ vedėja ir dviejų vaikų mama Eglė Skrolytė taip pat ketina dalyvauti „Mamų mugėje“.

„Šiuo dalyvavimu siekiu ne užsidirbti, bet paskatinti kitas mamas dalintis daiktais. Puiku, jog kainos čia simbolinės. Ar nesmagu, jog tavo vaiko mylėti ir saugoti daiktai keliauja į dar vienos šeimos rankas, kur jie taip pat juos brangins? Tai lyg iš rankų ir rankas perduodama šiluma”, – savo nuomonę apie „Mamų mugę“ išsakė E.Skrolytė.

Dalyvauti mugėje Eglę įkvėpė pažintis su šio komiso sumanytoja ir organizatore Jurga Barbora Jauniškiene, kuri „Mamų mugės“ idėja atsivežė iš už Atlanto.

„Labai gera prisijungti prie tokios puikios idėjos, kuri pagaliau atkeliavo ir į Lietuvą”, – šypsosi rugsėjo 7 dieną naują sezoną pradėsiančios laidos paskatinti kitas mamas dalintis daiktais. „Mamyčių klubas” vedėja Eglė.

Išbandyti pasiruošimo mugei vargus ir džiaugsmus įpareigoja ir Eglės statusas – laidos, skirtos mamoms vedėja, turi ir pati stengiasi išbandyti, kuo gyvena šiuolaikinės vaikus auginančios moterys.

„Ne taip jau ir lengva atrinkti daiktus, kurie jau nebereikalingi vaikučiams, bet dar pravers kitiems. Meilės drabužiai dažniausiai iškeliauja pas draugių dukrytes, o vat Rojaus jau neturiu kam išdalinti. Taip pat sutvarkiau vaikų žaislus, atrinkau kurie jau mums nusibodo ir yra nebeaktualūs, apžiūrėjau kokių aksesuarų ir daiktų turime po kelis, radau ir nenaudojamų skėčių, ir kuprinių”, – vardino Eglė.

Jos mažųjų daiktų bus galima įsigyti kartu su kitų šeimų suneštais daiktais rugsėjo 12-14 dienomis, Vilniuje, „Litexpo” vyksiančioje „Mamų mugėje“.

Mugėje dalyvauti gali visi norintys, kurie užsiregistruoja www.musumuges.lt puslapyje ir turi ne mažiau 15 parduodamų rudens ir žiemos sezonams skirtų daiktų.