Eglė Skrolytė kurs meniškas dovanas vaikams iš sauskelnių

Egle Skrolytė / TV3 nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

„Kiekvienos mamos pasaulis yra kupinas nuolatinių pastangų suspėti paskui naujoves, todėl ir „Mamyčių klube“ su visomis mamomis stengiamės būti „ant bangos“, – sako TV3 laidos „Mamyčių klubas“ vedėja Eglė Skrolytė.

Pasak jos, naujausia mada – savo rankomis kurti prasmingas dovanas mažyliams. Pačiomis įvairiausiomis progomis – krikštynoms, gimtadieniams tai daryti gali kiekviena mama. Tereikia gerų idėjų. „Jų tikrai netrūks šio šeštadienio laidoje“, – žada E.Skrolytė.

Skamba neįtikėtinai, tačiau „Mamyčių klubo“ kūrybinė grupė pademonstruos, kokius meno kūrinius galima pagaminti iš sauskelnių. „Meistrausime vežimėlį iš sauskelnių, tačiau iš jų pagamint galima ir tradicinį tortą bei įspūdingą motociklą. Tiesiog prireiks skirtingo kiekio sauskelnių. Taip pat reikės gumyčių tvirtinimui, klijų, žirklių, juostelių papuošimui“, – intriguoja laidos vedėja.

Tiems tėveliams, kuriems trūksta fantazijos virtuvėje, šeštadienio rytą į pagalbą skubės mama Simona, atskleisianti paprastą, bet išties puikų bulvinio valgio receptą.

Nuolat augantis ir atsinaujinantis „Mamyčių klubas“ rugsėjo 12-ąją internetiniame puslapyje www.mamyciuklubas.lt pirmą kartą pristatė tiesioginę transliaciją tema „Ankstyvasis muzikinis ugdymas“. Keturiasdešimt penkių minučių pokalbį su ankstyvojo vaikų ugdymo specialiste, mokyklėlės „Strazdanėlės“ įkūrėja ir vadove Sonata Latvėnaite-Kričeniene vedė pati E. Skrolytė, o jau šį šeštadienį, rugsėjo 22-ąją, 9.30 val. TV3 eteryje žiūrovai pamatys paslaptingiausią ir įdomiausią dalį – transliacijos užkulisius. Kaip vyko pasiruošimas tiesioginiam eteriui?

„Mamyčių klubas“ – šeštadieniais 9.30 val. per TV3.

Skaitykite daugiau