Eglė Žiūkaitė parduoda namą Verkių regioniniame parke

Eglės Žiūkaitės namai / Žmonės.lt montažas
Eglės Žiūkaitės namai / Žmonės.lt montažas
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-04-25 15:57
AA

„Pix studijos“ vadovė Eglė Žiūkaitė pravėrė savo namų duris. Į kitas erdves gyventi išsikraustanti verslininkė senuosius namus planuoja išnuomoti arba parduoti. Tai tapo išskirtine proga pasižvalgyti po Eglės puoselėtus namus.

Verkių regioniniame parke stovintis namas yra visai šalia sostinės: nuo Gulbinų gatvės iki Vilniaus – vos du kilometrai. 183 m2 ploto name yra įrengti penki kambariai, virtuvė, atskiri vonios ir tualeto kambariai. Visa tai išsidėstę per du namo aukštus.

2008 metais pirkto namo interjeru E. Žiūkaitė pasirūpino asmeniškai. Prieš kelerius metus kartu su drauge dizainere Eglė atnaujino namus ir padarė kosmetinį remontą.

„Ir dabar planuoju namo vidų bei išorę aptvarkyti, kad atėjus naujiems savininkams ar nuomininkams būtų gerai“, – portalui Žmonės.lt sakė Eglė.

Eglės Žiūkaitės namai / Asmenininio albumo nuotr.

Žinoma moteris tikino, kad namie svarbiausia ne sienų spalva, o vieta, kurioje tos sienos stovi.

„Ši gyvenvietė labai jauki. Yra daug vaikų ir, kaip bebūtų keista, čia vis tiek ramu. Gyvenvietė uždara, turi vaikų žaidimų aikštelę, upelį, sutvarkytą miškelį, kuriame galima pasivaikščioti.

Jautiesi gyvenantis uždaroje bendruomenėje. Didelis privalumas auginant vaikus, kai gali juos į uždarą kiemą išleisti ir jaustis saugus, ramus“, – sakė E. Žiūkaitė.

Eglės Žiūkaitės namai (15 nuotr.)
+9