Eglės Jackaitės gyvenime – istorinis įvykis: „Jį skiriu savo mylimiausiai močiutei Kazimierai“

Eglė Jackaitė / Giedriaus Budgino nuotr.
Eglė Jackaitė / Giedriaus Budgino nuotr.
Žmonės.lt
Šaltinis: Žmonės
A
A

Aktorė Eglė Jackaitė džiaugiasi ypatingu įvykiu savo gyvenime. Žinoma moteris gavo išskirtinį Šv.Justino apdovanojimą apdovanojimą-medalį ir nuoširdžiai prabilo apie tai, kodėl tai itin svarbus momentas jos gyvenime bei atskleidė, kodėl apdovanojimą skiria savo močiutei Kazimierai.

Apie apdovanojimą E.Jackaitė prabilo socialiniame tinkle „Instagram“. Garsi aktorė paviešino nuotraukas iš Plungės šv.Jono Krikštytojo bažnyčios, parodė medalį ir atskleidė, kodėl jis toks svarbus jos gyvenime.

Įrašu ji sutiko pasidalinti ir su portalo Žmonės.lt skaitytojais.

„Ši akimirka amžiams išliks mano mintyse ir širdyje…

Saugosiu šį brangų, istorinį įvykį kaip vieną didžiausių savo gyvenimo dovanų.

Nepaprastai jautru buvo eiti atsiimti apdovanojimo iš Telšių Vyskupo Algirdo Jurevičius rankų. Graudinausi suvokdama, kokia neįkainojama dovana yra tikėjimas. Aš tikiu Dievu ir visiškai Juo pasitikiu. Visada sakau: TEESIE JO VALIA.

Labiausiai dėkoju savo šviesaus atminimo močiutei, tėčio mamytei Kazimierai, už pačią brangiausią dovaną – įskiepytą tikėjimą.

Dar būdama visai mažulytė mergytė eidavau į Mažąją Telšių bažnytėlę – Švč. Mergelės Marijos Ėmimo Į Dangų ir, suklupusi ant kelių, kalbėdavausi su Švenčiausiąja Mergele Marija. Ji buvo ir tebėra mano atrama ir stiprybė.

Šv.Justino apdovanojimą gavau per Šv.Jono Krikštytojo gimimo iškilmes. Šį garbingą įvertinimą skiriu savo mylimiausiai močiutei Kazimierai. Tikiu, kad ji šiandien šypsosi ir laimina mane iš Dangaus.

Nuoširdžiai dėkoju ir savo mylimam bičiuliui, Vytautui Gedvainiui, Plungės šv. Jono Krikštytojo parapijos klebonui, už nuoširdų palaikymą, gerumą ir draugystę.

Visa garbė ir šlovė – Dievui. Aleliuja!

Būkime palaiminti!“, – rašė E.Jackaitė.

Kaip teigiama Plungės šv.Jono Krikštytojo parapijos puslapyje, minint Telšių vyskupijos 100 metų įkurimo sukaktį, Telšių vyskupas Algirdas Jurevičius įsteigė Šventojo Justino medalį.

Medalis įsteigtas, siekiant pagerbti asmenis, pasižymėjusius ar pasižyminčius išskirtiniu ir nuosekliu indėliu Telšių vyskupijos parapijų gyvenime bei Bažnyčios misijoje.

Medaliu apdovanoti asmenys už aktyvią sielovadinę, karitatyvinę, liturginę veiklą bei paramą Bažnyčiai ir jos institucijoms.

Medalis yra garbės ženklas – juo siekiama įvertinti ne tik pasiektus rezultatus, bet ir asmeninio pašaukimo liudijimą bei atsidavimą Bažnyčios misijai.