Eglijai Vaitkevičei – 55: apie kitokią šventę, gyvenimo lūžį ir kodėl vis sunkiau rasti meilę

Eglija Vaitkevičė / Asmeninio albumo nuotr.
Eglija Vaitkevičė / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2024-04-14 09:05
AA

Kovo 30-ąją Eglija Vaitkevičė paminėjo reikšmingą sukaktį – 55-ąjį gimtadienį. Ši gimimo diena moteriai ypatinga – pirmąkart ją sutiko kartu su visais artimiausiais žmonėmis: su dukromis, jų antromis pusėmis, mama, tėčiu ir seserimi. Eglija šypsosi – kai visa šeima kartu, jokių dovanų nereikia... O ir pačias brangiausias ji jau yra gavusi.

Šypsena nuo E.Vaitkevičės veido neblėsta ir praėjus kuriam laikui po gimtadienio. 55-ąją sukaktį artimiausių žmonių apsuptyje paminėjusi Eglija šiandien džiaugiasi, kad šventė buvo tokia, kokios ir norėjosi. Tiesa, ją suorganizuoti nebuvo taip paprasta.

„Visi suvažiavome iš skirtingų kraštų, tad turėjome derinti logistiką, transportą, atostogas. Tai man buvo didžiausia dovana, jokių kitų dovanų nelaukiau. Man svarbiausia vertybė yra šeima, visa kita yra tik priedai, – su portalu Žmonės.lt gyvenimiškomis vertybėmis dalijosi E.Vaitkevičė, o ir netruko pridurti – didžiausias gyvenimo dovanas ji jau yra gavusi. – Mano dvi brangiausios dovanos – dvi dukrytės. Didesnių dovanų mano gyvenime nebuvo.“

Iš viešumos dingusi ir laimę svetur kurianti moteris portalui Žmonės.lt atviravo apie pasikeitusią savo kasdienybę, neblėstančio grožio bei jaunystės paslaptį ir atskleidė, ar jos širdis šiandien užimta.