Egmonto Bžesko, Aro Vėberio , Alano Chošnau ir Igorio Kofo iškyla sudomino policiją

Iškylos akimirka / Asmeninio albumo nuotr.
Iškylos akimirka / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2016-09-23 14:24
AA

Vienų kitiems daromos staigmenos – gana retas dalykas vyriškose kompanijose. Tačiau ilgametę draugystę puoselėjantiems dainininkams Alanui Chošnau, Igoriui Kofui, muzikantui Vitui Vaičiuliui ir prodiuseriui Egmontui Bžeskui kulinarinėje laidoje „Virtuvės istorijos“ tikrai pavyko nustebinti bičiulį Arą Vėberį.

Draugai taip džiaugėsi Vilniaus Vingio parke surengta iškyla, kad tuo susidomėjo net policijos pareigūnai.

Šeštadienio rytą „Virtuvės istorijų“ laidoje bus atskleista, kaip žinomi vyrai su profesionalaus šefo ir maisto stilisto Reinaldo Janonio pagalba viduryje Vingio parko ruošė staigmeną „Naktinių personų“ dueto nariui A.Vėberiui.

Draugai grilyje čirškino daržoves su jautiena ir ruošė žuvies užkandžius. Laidos prodiuserė Rūta Lukoševičiūtė tikina, kad tokio linksmo laidos filmavimo šį sezoną dar nebuvo.

Iškylos akimirka / Asmeninio albumo nuotr.

Retai viešumoje matomas A.Chošnau šeštadienį pasakos apie neseniai į sceną sugrįžusią legendinę grupę „Naktinės personos“, o „Lemon Joy“ lyderis I.Kofas nestokos pagyrų bičiuliui A.Vėberiui: „Kai mes pradėjome muzikuoti su „Lemon Joy“, tai taip ir susipažinom, buvo labai daug bendrų koncertų. Aras – draugiškas, linksmas ir šiaip labai šiltas žmogus.“

Neseniai alkoholio visiškai atsisakęs I.Kofas laidoje prisimins ir audringą praeitį. „Labai daug nuotykių buvo ir daug mes prisidirbom per savo gyvenimą. Ne paslaptis, kad tai susiję su alkoholiu. Bet dabar – naujas gyvenimo etapas“, – kalbės dainininkas.

Prisidėti prie staigmenos organizavimo sutiko ir Tenerifėje gyvenantis E.Bžeskas. Jis tikino, kad Aras turėtų būti itin nustebęs ir sujaudintas: „Puikiai žinau, kad šitie trys žmonės ir aš jam esam labai svarbūs, kaip ir mums jis labai svarbus.“

Iškylos akimirka / Asmeninio albumo nuotr.

Kol draugai linksmai leido laiką iškylaudami, jų pasisėdėjimo vos nenutraukė netikėtai pasirodžiusi policija. Vis dėlto, žinomiems vyrams nemalonumų pavyko išvengti – pareigūnai, įvertinę situaciją, nusprendė, kad iškyla viešoje vietoje nepažeidžia tvarkos ir leido toliau mėgautis geru oru, kompanija ir maistu.

„Alkana praeivė pranešė policijai, kad susirinkusi kompanija kepasi šašlykus“, – susiklosčiusią situaciją besišypsodama prisiminė prodiuserė R.Lukoševičiūtė.