Egzotiškajai Eglei Jakštytei pasitaikė proga įgyvendinti savo seną svajonę

Eglė Jakštytė / Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Eglė Jakštytė / Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-05-22 12:47
AA

Nors talentinga jaunosios kartos atlikėja Eglė Jakštytė savo vestuvių kol kas dar neplanuoja, į nuotakos vaidmenį jau turėjo galimybę įsijausti. Dainininkė nusifilmavo populiariame TV3 seriale „Rezidentai“, kur jai teko vestuvėms besiruošiančios apsukrios pacientės vaidmuo. Atlikėjos teigimu, filmavimo aikštelėje jai sekėsi išties sklandžiai, o vaidyba – viena dar neišpildytų merginos svajonių.

Jau šį, pirmadienio, vakarą televizijos žiūrovai turės galimybę E. Jakštytę išvysti kiek neįprastame amplua – žinoma dainininkė nusifilmavo apie medikų kasdienybę pasakojančiame komiškame TV seriale „Rezidentai“.

„Tai buvo pirma patirtis seriale ir televizijoje, bet anksčiau esu vaidinusi miuzikle, tai čia nebuvo mano pirmas kartas vaidinant. Man labai patiko, net ir režisierius Ramūnas Rudokas sakė, kad man viskas pavyko. Dėl to džiaugiausi, nes labai norėjau gerai pasirodyti“, – pasakojo E. Jakštytė.

Eglė Jakštytė / TV3 nuotr.

Atlikėja tikino, kad darbas filmavimo aikštelėje ėjosi lengvai ir be didesnių sunkumų, o vaidinti E. Jakštytė norėjo visuomet. „Pati esu visokių amerikietiškų filmų gerbėja ir manau, kad esu neišpildžiusi savo svajonių, nes visada norėjau būti aktorė. Bet Lietuvoje studijuoti kiną daug galimybių nėra, viskas daugiau pritaikoma teatrui. Turiu tokią svajonę išbandyti save rimtesniame vaidmenyje – galbūt dramos“, – sakė mergina.

Seriale „Rezidentai“ E. Jakštytei teko ištekėti ketinančios apsukrios pacientės vaidmuo. „Iš tiesų, manau, kad aš ir mano personažė esame skirtingos, nes aš nesu tas žmogus, kuris gali kažką apgaudinėti ar bandyti apsukti. Galbūt tik jos charakteris šiek tiek ir panašus į manąjį, nebuvau taip visiškai nutolusi nuo savo asmenybės“, – tikino dainininkė.

Eglė Jakštytė / TV3 nuotr.

Tiesa, nors savo vestuvėms E. Jakštytė atskleidė dar nesiruošianti, yra įsitikinusi – pati jų neplanuotų. „Aš visą laiką žinojau, kad pati savo vestuvių tikrai neplanuosiu. Manau, kad tai yra labai svarbi gyvenimo diena. Pati esu buvusi ne vienose vestuvėse, kur nuotakos pačios planavosi savo šventę ir tikrai mačiau, kad tai yra stresas – negali atsipalaiduoti savo svarbiausią dieną. Aš norėčiau, kad man jau nereikėtų niekuo rūpintis ir man pačiai būtų šventė. Šiuo metu savo vestuvių dar tikrai neplanuoju“, – šypsodamasi sakė atlikėja.

Trečiasis serialo „Rezidentai“ sezonas vėl kviečia stebėti komišką ligoninės kasdienybę, kur darbuojasi rezidentai, pakliūvantys į iki ašarų juokingas situacijas. Jiems ir toliau vadovauja negailestingas, nuolat savo globotinius per dantį traukiantis Terapijos skyriaus vedėjas Rimantas Naudžiūnas, įkūnijamas aktoriaus ir režisieriaus R. Rudoko. Trečiąjį sezoną žiūrovai sutiko net tris naujus rezidentus: visiems jau gerai pažįstamo Viktoro Hugo Paplavskio dukterėčią iš Kauno, apsukruolį iš Klaipėdos ir periferijos atstovą iš Jurbarko.

Eglės Jakštytės ir Simo Budrio atostogos JAV (18 nuotr.)
+12
Eglės Jakštytės kelionės Egipte įspūdžiai (9 nuotr.)
+3
Dainininkė Eglė Jakštytė švenčia 25-ąjį gimtadienį (31 nuotr.)
+25