Eimutis Kvoščiauskas – apie Kolumbijos egzotiką, ryškias moteris ir pranašumą prieš Tailandą

Eimutis Kvoščiauskas / Asmeninio albumo nuotrauka
Eimutis Kvoščiauskas / Asmeninio albumo nuotrauka
Remigija Paulikaitė
Šaltinis: Žmonės
2023-03-23 12:26
AA

„Nebijokite keliauti po Kolumbiją! Iš visos širdies sakau, kad ten dabar saugu“, – aktorius Eimutis KVOŠČIAUSKAS (42) drąsina atrasti šią didžiulę, spalvingą Lotynų Amerikos šalį. Jai tyrinėti menininkas skyrė tris savaites.

Iš tiesų Eimutis tiesiog norėjo skristi į Lotynų Ameriką. Iš pradžių galvojo apie Braziliją, tačiau pradėjęs domėtis suabejojo, ar pavieniams keliautojams ten saugu, todėl žvilgsnis nukrypo į jos kaimynę Kolumbiją.

Kadaise ir ši šalis garsėjo ne tik kava, kakava, bet ir dideliu nusikalstamumu, tačiau laikai keičiasi: internete jis rado daug raginimų turistams atvykti į Kolumbiją, oficialių asmenų tikinimo, kad šalyje saugu. Nespėjęs ten nukakti prieš pandemiją, išvyko pasitikti pavasario šiemet. „Juokavau, kad skrendu išsiaiškinti, kodėl ta šalis pavadinta Kristupo Kolumbo vardu“, – juokiasi.

Nuotraukos, patarimai ir įspūdžiai iš Kolumbijos – tik Žmonės.lt prenumeratoriams.

Medeljinas anksčiau pasaulyje buvo garsus kaip narkotikų barono Pablo Escobaro viešpatavimo vieta. Vietiniams tai – vis dar nemaloni tema, bet pavojingiausias rajonas, kuriame labiausiai siausdavo nusikalstamos gaujos, dabar yra