Eisenoje „Už mūsų gyvybes“ Paulas McCartney žygiuoja vardan savo žuvusio draugo

Eisenos akimirka / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Garsenybės iš JAV ir viso pasaulio jungiasi prie eisenos „Už mūsų gyvybes“ („March for Our Lives“), kurios tikslas – sugriežtinti ginklų įsigijimo galimybes Amerikoje. Niujorke, Los Andžele, Vašingtone ir kituose didmiesčiuose įžymybės jungiasi prie kitų protestuotojų gatvėse su pačių pasigamintais transparantais ar bendraudamos nuo scenų.

Tarp protestuotojų galima išvysti tokias žvaigždes kaip George ir Amal Clooney, Kim Kardashian West, Miley Cyrus, Lady Gaga, Paulas McCartney, Ariana Grande, Demi Lovato, Sheryl Crow, Jennifer Hudson, Cher, Willas Smithas, Justinas Timberlake'as, Amy Poehler ir dar daugelį kitų.

Vienas iš Niujorke vyksiančio protesto dalyvių, Paulas McCartney, žygiuoja vardan savo žuvusio bendražygio Johno Lennono (legendinės britų grupės „The Beatles“ atlikėjo, kuris buvo nušautas šalia savo namų 1980-ųjų gruodžio 8 dieną) atminimo.

„Vienas geriausių mano draugų buvo nušautas netoli nuo čia“, – sakė P. McCartney. Lady Gaga ir Cynthia Nixon (kuri paskelbė apie savo kandidatūrą į Niujorko gubernatorės pareigas) taip pat palaiko šios eisenos idėją. „Esu nepaprastai sujaudinta, kad šitiek daug žmonių rūpi ši tema ir jie reiškia savo nuomonę, kuriems rūpi savo vaikų saugumas ir kurie reikalauja griežtinti ginklų įsigijimo procedūrą JAV.“, tiegia C. Nixon savo „Twitter“ paskyroje.

George'as ir Amala Clooney, kurie paaukojo 0,5 mln. JAV dolerių paremti Parklande (Floridos valstijoje) įvykusio susišaudymo aukoms paremti, taip pat pasirodė eisenoje Vašingtone, kurioje dalyvavo ir Kim Kardashian su Kanye Westu, Julianne Moore bei dainininkė Demi Lovato, čia atlikusi savo kūrinį „Skyscraper“.

Garsenybės savo socialiniuose tinkluose taip pat aktyviai rodo palaikymą šiai eisenai. Amy Schumer, kuri yra aktyvi griežtesnių ginklų įsigijimo įstatymų šalininkė, savo „Instagram“ paskyroje rodo paramą, teigdama, kad „reikia skaitmenizuoti ir sekti, kas ir kokius ginklus galėtų įsigyti, tikrinti ginklų parduotuves ir apskritai griežtinti ginklų įsigijimo tvarką JAV“.

Kita garsenybė, Amy Poehler, džiaugiasi, jog eisenoje dalyvauja ir daug jaunų žmonių – „aš didžiuojuosi jumis, jauni žmonės – jūs savo narsa įžiebėte galingą kibirkštį, virtusia ugnimi, kuri tik stiprėja, ir mes padarysime viską, kad ši ugnis neužgestų.“ – teigia atlikėja socialiniuose tinkluose.

Eisena „Už mūsų gyvybes“ (6 nuotr.)

Millennials taking over! ???? #MarchForOurLives

A post shared by Miley Cyrus (@mileycyrus) on

Skaitykite daugiau