Eismo įvykio metu Ellie Goulding gelbėjo automobilio vairuotoją

Ellie Goulding/Vida Press nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Britų atlikėja Ellie Goulding, kuri ne kartą lankėsi ir Lietuvoje, viename judriausių Londono kelių tapo eismo įvykio liudininke. Ji ir jos vairuotojas Guy gelbėjo asmenį, kurio automobilis palindo po „Royal Mail“ sunkvežimiu.

Gruodžio 16-ąją internete pasirodė vaizdo įrašas, kuriame pašto paslaugų ir pasiuntinių įmonės Jungtinėje Karalystėje sunkvežimis nuo kelio nustumia lengvąjį automobilį ir šis praktiškai palenda po jo ratais.

Įvykio liudininke tapo dainininkė Ellie Goulding.

Judriame kelyje, kai po „Royal Mail“ sunkvežimiu palindo lengvasis automobilis, aplinkiniai iš karto ėmė signalizuoti ir bandė perspėti sunkvežimio vairuotoją, kad jis tuojau pat sustotų. Tačiau iš nufilmuotos medžiagos matyti, jog jis kurį laiką dar pavažiavo stumdamas kitą transporto priemonę nuo kelio.

Eismo įvykio metu Ellie Goulding gelbėjo automobilio vairuotoją

Vėliau „Royal Mail“ vairuotojas ištiktas šoko bandė paaiškinti miniai, jog jis kito automobilio nematė ir jam atsidūrus po ratais ne iš karto suprato, kas vyksta.

Ta pačia kelio atkarpa su savo vairuotoju Guy keliavusi garsi atlikėja Ellie Goulding viską matė savo akimis. Moteriai teko žaibiškai reaguoti, nes, anot jos, kilo visiškas chaosas.

Savo 14 mln. sekėjų „Instagram“ socialiniame tinkle Ellie vėliau rašė: „Tik pridėsiu. Negaliu patikėti, jog kitų žmonių pirmasis instinktas buvo rėkti ant šoko ištikto vairuotojo, o ne padėti tam, kuris atsidūrė po sunkvežimio ratais. Tikras pragaras. Žmonės išsitraukę savo telefonus filmavo, šaukė, signalizavo. Mažai kam ir į galvą atėjo pasižiūrėti, ar tam kitam lengvosios transporto priemonės vairuotojui viskas gerai.“

Kompanija "Royal Mail" šiuo metu aiškinasi visas įvykio aplinkybes, todėl nuo komentarų susilaikė. 

Skaitykite daugiau