Bankininkų bei aludarių Guinnessų giminė niekada nesibodėjo keistenybių ir įnorių. Šeimos tradicijų laikosi ir ekscentriška įpėdinė – dizainerė, aktorė, prodiuserė, muzikantė 55-erių Daphne GUINNESS.
Šitoji Guinness – iš aludarių atšakos, kurią XVIII amžiuje pradėjo airių verslininkas labdarys Arthuras Guinnessas. Legendinio alaus išradėjas 1759 metais įkūrė pirmąją daryklą Dubline, prie Šv. Jokūbo vartų, ir nuo to laiko giminės vyrai bei moterys rašo bent jau Didžiosios Britanijos, jei ne visos Europos, istoriją. Būrys įvairių rangų ir įvairių šalių politikų, lenktynininkas ir automobilių žvakių gamintojas, kelios princesės, baronienės, markizės, keletas perų, pora misionierių (Guinnessai – uolūs protestantai), labdariai, meno kolekcininkai, visuomenės veikėjai – giminės medis kaip reta šakotas. Net garsioji Guinnesso rekordų knyga pavadinta ne jos pradininko sero Hugh Beaverio vardu, o įamžino alaus daryklą, kuriai tuo metu vadovavo minėtasis seras.
Atskirą šaką giminės genealoginiame medyje turi ir viena įdomiausių savo kartos bei klasės bričių Daphne Guinness. Daphne, niekada – net peržengusi viduramžį – nesidrovinti savo kūno, renkanti mados kūrinius, draugavusi su Alexanderiu McQueenu ir Isabella Blow iki pat jų mirties, buvusi graikų laivybos imperijos vieno iš įpėdinių Spyros’o Niarchos’o žmona ir trijų jo vaikų motina. Garsių šeimų genealoginiai medžiai turi savybę susipinti.