Elegantiškai išsipuošusi Daina Bosas į M.A.M.A atvyko su šeima: „Žinau, kad bus ir piktų kalbų“

Daina Bosas su dukromis Magdalena, Maria Randers ir Antanas Bosas / Teodoro Biliūno nuotr.
Daina Bosas su dukromis Magdalena, Maria Randers ir Antanas Bosas / Teodoro Biliūno nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2022-01-28 19:20
AA

Penktadienio vakarą Kauno „Žalgirio“ areną drebina bene laukiamiausias metų pramoginis renginys – apdovanojimai M.A.M.A. Jokia paslaptis, kad raudonasis kilimas ir ant jo lipantys šou verslo atstovai sulaukia ne ką mažiau žiniasklaidos ir visuomenės dėmesio, nei pati apdovanojimų ceremonija. Ant raudonojo kilimo pasirodė ir elegancija suspindusi Daina Bosas.

Į 11-tą kartą surengtus muzikos apdovanojimus M.A.M.A atvykusi D.Bosas kaip visada nustelbė išskirtiniu savo įvaizdžiu, prie kurio prisidėjo dizaineris Juozas Statkevičius.

Nors šiemet svarbiausiu aksesuaru renginyje tapo ne žemesnio kaip FFP2 lygio respiratorius, verslininkė pasitelkė kūrybiškumą – į renginį atvyko su dizainerės Ainos Zinciukaitės sukurta veido puošmena.

„Kai pandeminės sąlygos, tenka puoštis taip, prisitaikyti prie aplinkos. Ko negali pakeisti, neverta sukti galvos“, – portalui Žmonės.lt sakė ji. 

D.Bosas raudonuoju kilimu žengė neslėpdama pakilių emocijų – pasak jos, smagu po tokio laiko ir vėl sugrįžti į gyvenimą.

„Žinau, kad bus ir piktų kalbų, kad čia toks renginys vyksta, bet kas nori piktintis, tegul piktinasi. O juk paprastai piktinasi tie, kurių nekviečia į tokius renginius. Mes turime užsiauginę storą odą, tai nekreipiame dėmesį į tas pikčiurnas.“

M.A.M.A 2021 raudonojo kilimo svečiai / Teodoro Biliūno nuotr.
M.A.M.A 2021 raudonojo kilimo svečiai / Teodoro Biliūno nuotr.

Paklausta, kokios muzikos klausosi, D.Bosas neslėpė, kad jos mėgiamų stilių spektras – labai platus.

„Turbūt čia nėra nė vieno atlikėjo, kurio neklausau. Muzika mane lydi visur. Mėgstu ir savo laikų muziką – tokias grupes, kaip „Beatles“, „Queen“. Be viso to, labai mėgstu ir „The Roop“, ir Džordana Butkutę, ir Vida Bareikį. Kiekviena grupė turi gerų dainų“, – kalbėjo ji. 

O kam įteiktų geriausio atlikėjo apdovanojimą? Daina šypsosi: „Jei tik galėčiau, įteikčiau visiems. Visi turi perliukų. Net ir tą Vaido Baumilos „Kunigundą“, kurios iš pradžių labai nemėgau, dabar pagaunu save niūnuojant“, – juokėsi ji. 

Fotogalerija:

Apdovanojimų M.A.M.A 2021 raudonojo kilimo svečiai (231 nuotr.)
+225