Elegantiškiausias pasaulio miestas: įkvepiantys Paryžiaus mados savaitės gatvės stiliaus deriniai

Paryžiaus mados savaitės stiliaus deriniai
Paryžiaus mados savaitės stiliaus deriniai
Šaltinis: Žmonės
2018-10-02 17:45
AA

Pasaulio mados mėnuo artėja prie pabaigos, o jį, kaip visuomet, uždarys Paryžiaus mados savaitė, kuri šiemet buvo išties įspūdinga ir įsimintina. Ateinančio pavasario/vasaros kolekcijas Paryžiuje atidarė legendiniai mados namai „Dior“, pristatę stereotipus laužančią kolekciją, kurioje dominavo pasteliniai ir juodos spalvos deriniai, minimalistiniai aksesuarai bei ant podiumo šokantys baleto šokėjai.

Hedi Slimane „Celine“ debiutas, apie kurį iki šiol kalbama bei, žinoma, ekstremali Yves Saint Laurent kolekcija, kurioje modeliai vaikščiojo vandeniu šalia didingojo Eifelio bokšto.

„Dior“ pavasario/vasaros kolekcijos pristatymas

Tačiau fotografų objektyvus, kaip visuomet, traukia ne tik podiumas, bet ir pasaulio stilingiausios, susirenkančios į mados savaites iš viso pasaulio. Ruduo laikomas stilingiausiu metų laikotarpiu, todėl kitaip nei ankstesniuose mados miestuose Paryžius nudžiugino vėsesniu oru, o gatvės pagaliau išvydo sluoksnius, jaukius rudeniškus atspalvius bei eksperimentavimą siluetais, faktūromis ar raštais. Paryžiaus gatvės mada – nuo subtilios paryžietiškos klasikos iki itin ekstravagantiškų derinių.

„Dior“ pavasario/vasaros kolekcijos pristatymas

Akivaizdu, jog gyvūnų raštai vis dar užima svarbiausiąją sezono poziciją, tačiau jiems nenusileidžia ir langeliai bei jų derinimas taprusavyje. Leopardo rašto kailiniai, languotas kostiumėlis, kaubojiški batai, midi gėlėta suknelė ir ryškūs aksesuarai – viskas, ką privalote turėti savo spintoje šaltuoju metu laikotarpiu.

Tegul stilingiausias pasaulio miestas įkvepia jus stiliaus pokyčiams visam sezonui!

Paryžiaus mados savaitės stiliaus deriniai (12 nuotr.)
+6