Elegantiškoji Holivudo dama Charlize Theron – kuklumas ją puošia

Charlize Theron / „Scanpix“/AP nuotr.
Charlize Theron / „Scanpix“/AP nuotr.
2015-11-17 08:59
AA

„Nežinau, kodėl, bet dizaineriai mane myli. Jų prielankumas kartais netgi glumina – nuolatos dovanų gaunu naujausių kolekcijų drabužių“, – sako viena elegantiškiausių Holivudo damų Charlize Theron (40 m.).

Charlize Theron – nusipelniusi aktorė (už vaidmenį kriminalinėje dramoje „Monstras“ („Monster“, 2003) yra pelniusi „Oskarą“ ir Auksinį gaublį) ir kone idealiausias amerikietiškos svajonės pavyzdys. Visgi vaidyba, ko gero, nebuvo pirmasis jos pašaukimas ir, priešingai nei daugelis Holivudo aktorių, scenoje ji nesužibėjo būdama vos ketverių.

Taip pat skaitykite: Kai tragedija virsta viltimi: 6 įžymybių istorijos

Kai Charlize Theron pirmą kartą stojo prieš atrankų komisiją, buvo devyniolikos ir viskas, kuo tuomet galėjo pasigirti, tebuvo grakšti eisena, tiesi laikysena ir dailūs, šiek tiek egzotiški veido bruožai. Todėl teigti, kad ši moteris yra sėkmės ir lengvo kelio į šlovę pavyzdys – mažų mažiausiai neteisinga.

Charlize Theron / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Iš tiesų būtų sunku surasti kitą tokią žvaigždę, kuri pasižymėtų geru skoniu, puoselėtų moralines vertybes ir atsiribotų nuo vartotojiškumo. Net kalbėdama apie stilių, garsiausius dizainerius ar naujausius juvelyrikos stebuklus moteris pabrėžia, kad viskas, ką ji turi savo spintoje, veikiau yra perteklius nei būtinybė.

„Dėviu tik 10 proc. savo garderobo, visa kita išdaliju draugėms ir tiems, kas turi mažiau“, – tikina žvaigždė.

Tačiau prasitaria ir apie išskirtinių progų magiją: „Aš – džinsų ir marškinėlių mėgėja, bet raudonas kilimas užburia. Akimirka, kai esi nušviečiama kelių dešimčių fotoaparatų blyksčių, yra magiška. Ji širdyje pažadina princesę.“

Elegantiškoji Charlize Theron (37 nuotr.)
+31

Visais kitais atvejais, kai paparacai užklumpa aktorę gatvėje netikėtai, ji veikiau primena žemišką, stilingą ir savo vertę žinančią moterį, vilkinčią paprastais, akies nerėžiančiais, bet tuo pat metu itin elegantiškais drabužiais. Jos mėgstamas įvaizdis siejamas su pasaulyje sparčiai plintančiu baltos spalvos virusu. Pirmieji šios tendencijos atgarsiai pasklido dar 2013-ųjų žiemą.

Charlize Theron / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Charlize Theron patarimai

  • Prieš perkant gerai pagalvokite, ar tų drabužių jums tikrai reikia. Nepamirškite, kad turite tik vieną gyvenimą visiems apdarams sudėvėti.
  • Visada pabrėžkite pranašumus, o dėl trūkumų per daug nesijaudinkite! Ilgos kojos – moters puošmena, trumpos – ne bėda. Yra begalė šaunių drabužių ir aprangos detalių nepatinkančiai kūno vietai užmaskuoti.
  • Mažiau visada yra daugiau. Nėra taisyklės, kuri įpareigotų pasipuošti tarsi kalėdinei eglutei net tuomet, kai einate į iškilmingą vakarėlį!
  • Elegancija buvo ir bus didžiausia moters grožio paslaptis. Spinduliuokite ja!