Eleonora Sebrova atskleidė skyrybų su Egidijumi Dragūnu detales: „Ne Egidijus mane paliko“

Eleonora Sebrova, Egidijus Dragūnas
Eleonora Sebrova, Egidijus Dragūnas
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-07-14 09:36
AA

Egidijui Dragūnui išsiskyrus su ilgamete drauge ir sužadėtine Eleonora Sebrova, gerbėjai ilgai spėliojo, kas nutiko jų santykiams. Vis dėlto, pora buvo atsitvėrusi tylos siena ir santykių baigties nekomentavo.

Žmonės.lt jau rašė, kad netrukus Egidijus pradėjo dalintis modelio Kotrynos Kozlovaitės nuotraukomis. Dainininko komentarai po jomis ir viešoje erdvėje neleido suabejoti, kad tai – jo mylimoji.

Prie vienos nuotraukos buvo prierašas: „Tu nuostabi, kaip šitas rytas, tu – amžina, kaip mūsų naktis.“

Kotryna Kozlovaitė Egidijaus Dragūno Instagram / Egidijaus Dragūno „Instagram“

Į šį prisipažinimą netruko sureaguoti ir buvusi Egidijaus sužadėtine Eleonora Sebrova. Ji „Instagram“ tinkle pasidalino nuotrauka, prie kurios puikavosi užrašas: „Egidijui amžina tik naktis, nes šviesa jau seniai išėjo.“

Žmonės.lt Eleonora teigė, kad šis pasisakymas – pasitikinčios savimi moters. „Man spontaniškai kilo tokia mintis, tikrai neliko jokio kartėlio. Juk ne Egidijus mane paliko, aš jį palikau,“ – atsivėrė moteris.

„Man dabar labai gera, turiu savo darbus, įrašinėju muziką Londone, kaip tik dabar filmuoju klipą. Esu labai užsiėmusi ir pirmą kartą tokia laiminga. Tiesiog mėgaujuosi laisve!“ – teigė Eleonora.

Eleonora Sebrova Londono klube (3 nuotr.)
ANGLIJA.today skaitytojo nuotr.