Elitai Citovičiūtei medikai uždraudė sportuoti – mergina atsisveikina su „Šuoliu“

Marius Gaižauskas ir Elita Citovičiūtė / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Marius Gaižauskas ir Elita Citovičiūtė / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2015-03-03 13:05
AA

Tituluota gražuolė Elita Citovičiūtė, panašu, traukiasi iš projekto „Šuolis“ – sekmadienio laidoje po pasirodymo merginai prireikė medikų pagalbos, o kiek nuslūgus emocijoms ir praėjus tiesioginiam eteriui mergina apie savo sveikatą papasakojo pati.

Elita Citovičiūtė / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Socialiniame tinkle Elita nodugniai aprašė savo savijautą ir apgailestavo, kad dėl traumų teks pasitraukti iš pamėgto projekto „Šuolis“.

„<...> padarė branduolinį magnetinį rezonansą ir tik šiandien sužinojau diagnozę – kelio lūžis, pertempta, dalinai plyšusi blauzda. Medikai suvaržė mane kojos įtvaru ir ramentais, uždraudė tris mėnesius išvis sportuoti“, – apgailestavo E.Citovičiūtė.

Mergina dėkojo už ją projekte balsavusiems gerbėjams bei ruoštis šuoliams padėjusiems treneriams. Ji neslėpė apamaudo, kad „Šuolyje“ turėjo didelių ambicijų, kurių, deja, jau nebegalės išpildyti ir pradžiuginti savo gerbėjų.

Žmonės.lt primena, kad sekmadienio vakarą „Šuolyje“ mergina šoko jau turėdama traumą, kuri po šuolio į baseiną tik dar labiau paūmėjo, atsirado ir kitų sutrenkimų, todėl jai prireikė medikų pagalbos.

Elita Citovičiūtė / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Ketvirtoje „Šuolio“ laidoje projekto dalyviai stebino originaliais pasirodymais (255 nuotr.)
+249