Ellie Goulding vos nežuvo įlūžusi į ežerą Norvegijoje

Ellie Goulding  / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Ellie Goulding / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: BNS
2016-01-26 18:39
AA

Britų popmuzikos atlikėja Ellie Goulding neseniai vos išvengė mirties per nelaimingą atsitikimą Norvegijoje, kai vikšrinis visureigis, kuriuo ji važiavo, įlūžo į užšalusį ežerą.

Šis incidentas įvyko, kai ji anksčiau šį mėnesį viešėjo Europoje, o visureigis, kuriuo ji važiavo dėl nepalankių oro sąlygų, sugedo.

E.Goulding kelionę įamžinęs fotografas Conoras McDonnellas pirmadienį tinkle „Instagram“ pirmas paskelbė vidury užšalusio ežero vandens apsemto vikšrinio visureigio nuotraukas ir atskleidė, kad visi jo keleiviai galėjo žūti, jeigu jiems nebūtų pavykę išlipti pro automobilio stoge buvusį liuką.

„Ši nuotrauka padaryta, kai mes prieš kelias savaites buvome Norvegijoje, – paaiškino Conoras. – Tai akimirka, kai esi nežinia kur Norvegijoje -25 (laipsnių) šaltyje, visiškoje tamsoje, kai tavo ratai įlūžta užšalusio ežero viduryje ir tau tenka skubiai iš jo lipti per stogą“.

„O, š*das – buvo mano pirmoji mintis. Antroji – padaryti nuotraukų. Mes buvome priekinėje kabinoje. Nuotraukoje matyti, kad didelė jos dalis yra po vandeniu. Po kelių minučių ji visiškai ir visiems laikams nugrimzdo po ledu“, – parašė jis.

Vėliau Ellie pasidalino ta pačia nuotrauka ir parašė: „Išgyvenimas, patirtas prieš kelias savaites, kai aš ir @conormcdphoto vos negavome galo ežere, – 30 (laipsnių) šaltyje... Priminimas man: niekada nevažiuok visureigiu BV206 per užšalusį ežerą“.

Tačiau šis incidentas nesutrukdė atlikėjos kelionėms ir ji tęsia savo koncertinį turą „Delirium“, kurį pradėjo praėjusią savaitę Hamburge, Vokietijoje.