Elonas Muskas parduoda penkis savo namus Kalifornijoje: atsisakė bet kokios profesionalų pagalbos

Elonas Muskas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Elonas Muskas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2020-05-25 11:32
AA

Milijardierius, „Tesla“ įkūrėjas Elonas Muskas neseniai tinklalaidės su komiku Joe Roganu metu prasitarė pardavinėjantis savo penkis prabangius namus Kalifornijoje.

Šį mėnesį su atlikėja Grimes sūnaus susilaukęs E. Muskas nusprendė atsikratyti, kaip pats sako, jam šiuo metu nereikalingu nekilnojamuoju turtu. Turtuolis pareiškė planuojantis ateityje gyvenamąjį būstą nuomotis.

Elono Musko namai Los Andžele/Vida Press nuotr.

Įdomu tai, jog Elonas į oficialų nekilnojamojo turto tinklalapį pats sudėjo visą, jo manymu, reikalingiausią informaciją. Garsus vyras ne tik atsisakė bet kokio agento paslaugų, bet ir profesionalaus fotografo.

Daugiavaikis tėtis: Elono Musko ir Grimes atžala – septintas verslininko sūnus / Asmeninio albumo nuotrauka

„Zillow“ svetainėje patalpintų namų kainų bendra suma – siekia daugiau nei 100 mln. JAV dolerių.

Keturias gyvenamąsias vietas Los Andžele Elonas Muskas siūlo parduoti kaip paketą. Visa skirtingų namų vertė – apie 80 mln. JAV dolerių.

Elono Musko namai Los Andžele/Vida Press nuotr.

Penktoji E. Musko nuosavybė – Silicio slėnyje, San Francisko įlankos pakrantėje. Name – 10 miegamųjų kambarių. Prabangi vila pastatyta 1916 metais.

Elonas dar gegužės 1 dieną skelbė norintis atsisakyti visų savo prabangių namų. Norą valdyti didžiulius turtus jis įvardijo kaip „apsėdimą“.

Elonas Muskas ir Grimes (8 nuotr.)
+2