Eltonas Johnas išreiškė paramą Sasekso hercogams: „Jie nusipelnė privatumo ir negali būti dėl to kritikuojami“

Princas Harry su Meghan Markle ir Eltonas Johnas / „Scanpix“ nuotr.
Princas Harry su Meghan Markle ir Eltonas Johnas / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2019-08-20 09:13
AA

Meghan Markle ir princas Harry kartu su trijų mėnesių sūnumi buvo išvykę trumpų atostogų į Prancūziją. Iškart po pirmųjų pasirodžiusių nuotraukų, spaudoje pasipylė antraštės, rėkiančios, neva vykti privačiu lėktuvu yra ne tik pernelyg didelė prabanga, bet ir prieštarauja aplinkos užterštumo mažinimui.

Į šią kritiką socialiniuose tinkluose suskubo atsakyti geras karališkosios šeimos draugas ir muzikantas Eltonas Johnas. Šis patikino, kad Sasekso hercogai buvo apsistoję jam priklausančiuose namuose, esančiuose Nicoje, ir būtent jis parūpino porai privatų lėktuvą. Anot Eltono, lėktuvas yra pagamintas pagal aplinkos užterštumą mažinančius reikalavimus, todėl netgi prisideda prie šiltnamio efekto mažinimo.

„Man labai skaudu dėl iškraipytų ir realybės neatitinkančių faktų, pasirodžiusių spaudoje, apie Sasekso hercogų viešnagę mano namuose Nicoje praėjusią savaitę. Princo Harry mama, Velso princesė Diana, buvo viena brangiausių mano draugių. Jaučiu gilų įsipareigojimą apsaugoti Harry ir jo šeimą nuo pernelyg didelio spaudos įsiskverbimo, kuris prisidėjo prie Dianos mirties,“ – rašė E. Johnas.

Velso princesė Diana ir Eltonas Johnas / „Scanpix“ nuotr.

„Kartu su Davidu norėjome apsaugoti šią jauną šeimą, suteikdami jiems kuo daugiau privatumo. Todėl pakvietėme juos pailsėti mūsų namuose ir pasiūlėme atvykti privačiu lėktuvu,“ – tęsė jis.

Princas Harry su Meghan Markle ir Eltonas Johnas / „Scanpix“ nuotr.

Muzikantas kvietė žiniasklaidą sustoti kasdien rašius melagingus straipsnius ir palikti Sasekso hercogus ramybėje. 

Į Prancūzijos Rivjerą Meghan Markle su princu Harry ir sūnumi atvyko iš Ibizos, kurioje šventė hercogienės gimtadienį. Apie šias dvi keliones pora kol kas nekalbėjo.