Eltonas Johnas nusifilmavo jautrioje kalėdinėje reklamoje – papasakojo savo muzikinį kelią

Eltonas Johnas / Asmeninė nuotr.
Eltonas Johnas / Asmeninė nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2018-11-15 17:30
AA

Artėjant žiemos sezonui, pasirodė naujausia įmonės „John Lewis“ Kalėdų reklama. Ši anglų kompanija, išvysčiusi didžiulį savo parduotuvių tinklą Didžiojoje Britanijoje, kiekvienais metais nustebina už širdies griebiančia kalėdine reklama.

Po daugybės sklandžiusių gandų, kas gi taps pagrindine reklamos žvaigžde, pagaliau nuspręsta. Šį kartą reklamos centre – seras Eltonas Johnas. Kalbama, kad už tai jam buvo pasiūlyta nemenka suma – net 5 milijonai svarų sterlingų. 

„Berniukas ir pianinas“, taip pavadinta reklama, pasakoja apie kalėdinę dovaną – Eltono senelės pianiną – kuris visiškai pakeitė jo gyvenimą.

Šią dovaną jam padovanojusi mama įkvėpė mažam berniukui meilę muzikai. „Ši reklama teikia tiek daug šiltų prisiminimų man ir mano šeimai“, – tikino seras Eltonas Johnas.

Eltonas Johnas / Asmeninio archyvo nuotr.

„Tai buvo puiki proga pažvelgti į savo neįtikėtiną muzikinį kelią, į savo karjerą, – kalbėjo Eltonas. – Prisiminti tą pirmąjį prisilietimą prie močiutės pianino, kuris pažymi mano muzikinio kelio pradžią. Ši reklama yra absoliučiai fantastiška ir aš įsimylėjau kiekvieną jos minutę“.

„John Lewis“ reklamų biudžetas kiekvienais metais stebina. Pavyzdžiui, praėjusių metų reklama kompanijai atsiejo 7 mln. svarų sterlingų. Reklamą režisavo „Oskaro“ laureatas Michelis Gondry, o pagrindinio reklamos herojaus monstro, gyvenančio po lova, draugą – mažą berniuką – šioje reklamoje vaidino net du aktoriai – septynmečiai londoniečiai dvyniai Ethanas ir Tobias.

Kiekvienais metais „John Lewis“ reklamomis žavisi ne tik Didžiosios Britanijos, bet ir viso pasaulio žmonės. Dažnai jos būna jautrios, žaidžiančios žiūrovų emocijomis.