Eltonas Johnas patyrė didelius finansinius nuostolius: tenka atleisti ilgamečius grupės narius

Eltonas Johnas
Eltonas Johnas
Šaltinis: Žmonės
2020-05-31 18:08
AA

Pasaulinės koronaviruso krizės metu itin nukentėjo muzikos ir pramogų pasaulio atstovai. Ne išimtis ir scenos karalius Eltonas Johnas, kuris dėl neįvykusio atsisveikinimo turo patyrė net 60 milijonų svarų nuostolį.

Seras Eltonas Johnas (73) patyrė stulbinantį 60 milijonų svarų nuostolį po to, kai dėl koronaviruso teko atšaukti atsisveikinimo turą. Pranešama, kad atlikėjas greičiausiai negaus jokios draudimo išmokos už patirtus nuostolius.

Dėl turo atšaukimo jo ilgametė grupė – įskaitant gitaristą Davey Johnstoną ir būgnininką Nigel Olssoną – buvo atleista, kol paaiškės, ar atšaukti koncertai ateityje dar įvyks.

Eltonas Johnas / Asmeninė nuotr.

Dėl patirtų finansinių sunkumų Eltonas svarstė galimybę pasinaudoti vyriausybės sukurta schema, kad galėtų sumokėti jo Londone įkūrtos bendrovės „Rocket Entertainment“ darbuotojams.

Iš pradžių darbuotojams buvo pasakyta, kad jie gaus 80 procentų atlyginimo pagal kanclerio Rishi Sunak nustatytą schemą, tačiau  vėliau dainininkas nusprendė padengti išlaidas iš savo kišenės.

Eltonas Johnas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

E. Johnas garsėja itin didelėmis išlaidomis. 2000 m. buvo teigiama, kad jis per 20 mėnesių sugebėjo išleisti 40 milijonų svarų. Žinoma, kad vien 293 000 svarų iš tos sumos buvo išleista ant  gėlių.

Primename, kad atlikėjas turi nekilnojamojo turto JAV, Prancūzijoje ir Didžiojoje Britanijoje. Taip pat jam priklauso 21 milijono svarų vertės jachta – „Wabi Sabi“, kurioje yra įrengta net 18 svečių kambarių, su atskirais vonios kambariais kiekviename iš jų.

Eltonas Johnas (17 nuotr.)
+11