Eltonas Johnas susitiko su ukrainiečiu berniuku, kurio prieš 9 metus jam nepavyko įsivaikinti

Eltonas Johnas Ukrainoje 2009 m. su berniuku, kurį norėjo įvaikinti  / „Scanpix“ nuotr.
Eltonas Johnas Ukrainoje 2009 m. su berniuku, kurį norėjo įvaikinti / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2018-05-31 08:30
AA

Britų dainininkas Eltonas Johnas (71) nuvyko į Ukrainoje, Kijeve, surengtą muzikos festivalį, tačiau ne koncertai jam buvo svarbu.

Serui Eltonui Johnui su savo sutuoktiniu Davidu Furnishu pavyko pasimatyti su vienu 10 metų berniuku, praneša dailymail.co.uk.

Eltonas Johnas ir Davidas Furnishas viešnagės Kijeve metu / „Scanpix“ nuotr.
Eltonas Johnas viešnagės Kijeve metu / „Scanpix“ nuotr.

Levą Agejevą pasaulinio garso žvaigždė prieš devynerius metus ketino įsivaikinti. Berniuką, infekuotą ŽIV, dainininkas sutiko lankydamas vaikų namus Makejevkoje Donecko srityje. Berniukui tuo metu buvo vos daugiau nei metukai.

Žvaigždės užmojo Ukrainos atitinkamos institucijos nepalaikė – berniuko įsivaikinti neleista. Priežastis – dainininko amžius, tuo metu jam buvo 61-eri. Taip pat – netradicinė seksualinė orientacija.

Eltonas Johnas Ukrainoje su berniuku, kurį norėjo įvaikinti (2009 m.) / „Scanpix“ nuotr.
Eltonas Johnas Ukrainoje su berniuku, kurį norėjo įvaikinti (2009 m.) / „Scanpix“ nuotr.

Neseniai susitikęs su žmonėmis, kurie galėjo visiškai pakeisti jo gyvenimą, berniukas noriai pozavo nuotraukoms. Į susitikimą Levas Agejevas atvyko su savo tėvu.

Nors beveik prieš dešimtmetį ir nepavyko vaiko paimti savo globon, Eltonas Johnas pažadėjo juo rūpintis. Dainininkas garsus ir tuo, kad yra įsteigęs vieną didžiausių pasaulio fondų kovai su AIDS. Kai rytų Ukrainoje 2014 metais prasidėjo karinis konfliktas su Rusija, berniuko močiutė kreipėsi į žvaigždę, kad ši padėtų jai su anūku Levu ir jo broliu Artiomu persikelti į saugesnį Lvovą.

Dabar susitikimas įvyko Ukrainos kovos su AIDS fondo kvietimu – Eltonas Johnas galėjo išvysti, kaip vaikas išaugo, kaip gyvena.