„Emili Paryžiuje“ fenomenas: Lily Collins nebesistebi, kai į ją kreipiasi serialo vardu

Lily Collins ir Lucienas Laviscountas seriale „Emili Paryžiuje“  / Vida Press nuotrauka
Lily Collins ir Lucienas Laviscountas seriale „Emili Paryžiuje“ / Vida Press nuotrauka
Šaltinis: Žmonės
2022-12-23 11:06
AA

Gruodžio 21-ąją pradėtas rodyti trečiasis serialo „Emili Paryžiuje“ sezonas, o miestą prie Senos apėmė Emili manija – gidai net siūlo temines išvykas po vietas, kur Lily COLLINS (33) herojė valgė, gėrė, bučiavosi ir ėjo į pasimatymus.

Palei Seną vaikštinėja jos antrininkės, kurias iš tolo išduoda vyšninės beretės, juodi ir balti languoti švarkai ir Eifelio bokšto pakabutis prie rankinės. Nesvarbu, jos paryžietės ar serialo gerbėjos svetimšalės, į Prancūzijos sostinę atvykusios dėl instagramo kadro.

Jas čia atvedė Collins veikėja, kuri per trejus metus tapo tikra garbės paryžiete. Ir nors vaidina nuo mažens, pašėlusi ir netikėta „Emili Paryžiuje“ sėkmė pavertė Lily tikra žvaigžde. Aktorė ir pati žavisi nepalaužiamu savo veikėjos teigiamu požiūriu į gyvenimą. Ir tiki pažeidžiamumo galia.

Tikrą Emili manijos skonį pati Collins pajuto 2022-ųjų vasarą. Kaip įpratusi, keturis filmavimo mėnesius ji gyveno bute Paryžiuje – kartu su mylimuoju ir jų priglaustu mopsų bei terjerų mišrūnu Redfordu.

Ką žinote apie asmeninį Lily Collins gyvenimą?

Jos tėvai – britų dainininkas, būgnininkas ir dainų autorius Philas Collinsas ir amerikietė filantropė bei antikvarė Jill Tavelman – buvo kartu dvylika metų, tačiau dramatiškai išsiskyrė dėl vieno iš jų kaltės (skaitykite žemiau).

Pati Lily buvo poruojama su kolegomis Zacu Efronu, Tayloru Lautneriu ar Chrisu Evansu. Tačiau jos širdį užkariavo kitas garsus kūrėjas. Pora iškėlė pasakiškas vestuves