Emily Ratajkowski pademonstravo, kaip dėvėti mažą juodą bikinį

Emily Ratajkowski / Vida Press nuotr.
Emily Ratajkowski / Vida Press nuotr.
Šaltinis: BNS
2017-07-19 21:24
AA

Juokaujama, kad be atvangos galima žiūrėti į ugnį, vandenį ir... į britų kilmės amerikiečių modelio bei aktorės Emily Ratajkowski (25) figūrą. Trikdė ji dar bręsdama, nes buvo mergaitė, kuri atrodė kaip moteris.

Emily Ratajkowski keliauja po geriausius pasaulio paplūdimius – ten juk galima pademonstruoti visą savo grožį.

Gegužį ji Kanų kino filmo festivalyje sugebėjo atitraukti visų dėmesį nuo meno į save mėgaudamasi saulės voniomis jachtose. Birželį ji perkošė geriausius Italijos pliažus. Grįžusį liepą į namus Los Andžele neketina atsisveikinti su savo mėgstamiausia „uniforma“ – maudymosi kostiumėliu ir šiaudine skrybėle.

Vos nusileidusi lėktuvu, mergina įšoko į mažą juodą maudymosi kostiumėlį, kuris jai tinka kaip garsioji juoda suknelė ir leidosi su draugėmis gaudyti saulės spindulių ir geros nuotaikos.

Emily Ratajkowski / Asmeninio albumo nuotr.

Dėl stulbinamos išvaizdos ir pavydėtinos figūros modelis ir aktorė tapo pasauline žvaigžde, vaidino filmuose „Dingusi“ („Gone Girl“), „Draugeliai“ („Entourage“) ir „Daugiau garso ir šviesų“ („We Are Your Friends“). Ją išgarsino Robino Thicke'o klipas „Blurred Lines“, kuriame ji šoko iki pusės nuoga. Nors ji dabar pakankamai pasitiki savimi, kad puikuotųsi savo kūnu, taip buvo ne visada.

Emily Ratajkowski buvo sunku, kai pradėjo bręsti dar nesulaukusi trylikos.

„Ėmiau suvokti, kad mane vertina kitaip, – sakė ji žurnalui „Evening Standard“. – Buvo painu. Iš esmės labiau žmonėms buvo problema mergaitė, atrodanti kaip moteris, nes tai juos trikdė. Jie jausdavosi nepatogiai ir, galvoju, buvo daug kaltės, kurią jie norėjo sukelti“.

„Tai įdomus paradoksas. Jei esi seksuali aktorė, sunku gauti rimtų vaidmenų, – aiškino ji. – Tau vis siūlo tą patį dalyką, kurį tavyje pamatė. Žmonės kaip avys ir, taip sakant, galvoja: „O, štai ką ji daro gerai“.“

Emily Ratajkowski dėkinga motinai, kad gali drąsiai demonstruoti savo seksualumą, nes ji skatino dukterį niekada neatsiprašinėti dėl to, kad yra graži. Ji pažymi, kad nors ir ne visos moterys nori vadintis feministėmis, joms privaloma norėti, kad jas laikytų lygiomis vyrams.

Emily Ratajkowski (8 nuotr.)
+2
Emily Ratajkowski nepamiršo pademonstruoti savo grožio Kanuose (5 nuotr.)
Instagram nuotr.
+2