Energinis namų švaros ritualas

Žvakės puikiai valo namus nuo blogos energijos / Shutterstock nuotr.
Žvakės puikiai valo namus nuo blogos energijos / Shutterstock nuotr.
Šaltinis: „Edita“
2012-05-25 08:54
AA

Šis ritualas atkeliavo iš Rytų. Pasak Rytų kultūrų žinovų, posakis „Namuose ir sienos padeda“ bus teisingas tik tada, jei bent kartą per metus atliksite šį ritualą. Pabandykite bent iš smalsumo. Jei tik tiek tereikia, kad gyventi būtų geriau, kodėl to nepadarius?!

Energetinį namų švaros ritualą geriausia atlikti, kai namie esate viena. Daiktai, kurių reikia šiam ritualui:

- daili staltiesėlė;

 - sauja šviežių gėlių žiedlapių;

 - žvakė, įstatyta į metalinę žvakidę;

 - nedidelė lėkštelė;

 - smilkalų lazdelė;

 - taurė su vandeniu;

 - kelios smulkios monetos;

 - saujelė ryžių;

 - vaisių vaza;

 - du varpeliai: vienas skambantis dusliau, kitas – skardžiau.

Kaip atlikti ritualą

Ritualą atlikite tada, kai atsikratysite visų nereikalingų daiktų ir galutinai susitvarkysite namus. Pasirūpinkite, kad tuo metu niekas netrukdytų: išjunkite telefoną, radiją, televizorių.

* Nusiprauskite po dušu ir apsirenkite lengvais, judesių nevaržančiais drabužiais. Nusiimkite visus metalinius daiktus (žiedus, auskarus, laikrodį).

* Iki galo atidarykite visų kambarių, spintų, spintelių duris.

* Prieškambaryje netoli lauko durų pastatykite nedidelį staliuką ar taburetę, užtieskite jį staltiesėle ir susidėkite visus ritualui reikalingus daiktus.

* Uždekite žvakę, susikaupkite ir pasistenkite pajusti savo namus. Stovėdama šalia staliuko sutelkite dėmesį į kvėpavimą ir įsivaizduokite, kad jūsų aura išsiplečia iki jūsų būsto dydžio.

* Nukreipkite dėmesį į lauko duris ir mintyse jas paglostykite. Susikaupusi apeikite visus kambarius (nepamirškite ir vonios, tualetos, tamsaus kambarėlio) mintyse vis paglostydama sienas.

* Grįžkite prie staliuko ir iš ten sudėtų daiktų sudėliokite gražią kompoziciją – padėkos ženklą namus saugančioms dvasioms. Lėkštelės viduryje pastatykite žvakę, šalia – taurę su vandeniu, aplink išdėliokite vaisius, priberkite žiedlapių, ryžių, monetų. Uždekite smilkalus. Šie daiktai turėtų sukurti fizinę ir dvasinę jūsų namų harmoniją pagal kinų gamtos stichijų teoriją: smilkalai simbolizuoja orą, žiedlapiai, vaisiai ir ryžiai – žemę, žvakė – ugnį, metalinė žvakidė ir monetos – metalą, taurė su vandeniu – vandens stichiją.

* Dar kartą apeikite visą butą. Dabar jūsų užduotis – atkurti netrikdomą energijos srautų tėkmę. Tai, pasak ritualo žinovų, galite padaryti suplodama delnais. Pradėkite nuo lauko durų – kelis kartus energingai suplokite ir eikite toliau. Suplokite kiekviename kampe, prie spintų, pasilenkusi po kiekvienu baldu (jei jis stovi ant kojelių ir tarp jo bei grindų yra plyšys). Turėtumėte pastebėti, kad pliaukštelėjimo garsas kiekvienąkart skirtingas – tai skardesnis, tai duslesnis, nelygu energinė tos vietos švara. Atlikusi šią ritualo dalį nusiplaukite rankas.

* Dabar pasirūpinkite, kad jūsų būste cirkuliuotų kuo švaresnė energija. Iš pradžių paimkite duslesnio garso varpelį ir juo skambindama vėl apeikite visus namus. Grįžusi prie stalelio varpeliu ore nupieškite aštuonetą – begalybės simbolį. Viską pakartokite rankose laikydama skardesnį varpelį.

* Baigiamasis ritualo akcentas skirtas sulaikyti gerąją namų energiją. Stovėdama prie ritualinio stalelio įkvėpkite, iškelkite rankas, o iškvėpdama nuleiskite jas per šalis. Po tuo menamu gaubtu ir bus namai, kuriuose “ir sienos padeda”.  Patikėkite, šis ritual iš tiesų veikia. Nesvarbu, kad jo rezultatų negalime pamatyti ar pačiupinėti…