„Enyas Songs Show 2019“ koncertas kitąmet bus pristatytas ir Kinijoje

„Enyas Songs Show 2019“ koncerto akimirka/Organizatorių nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Griausmingų ovacijų sulaukusiame „Enyas Songs Show 2019“ koncerte, skambėjusiame Palangos koncertų salėje, į sceną atlikti garsiosios airių atlikėjos Enya užburiančių dainų žengė net penkios mūsų šalies muzikos divos.

Bene emocionaliausias ir į neįtikėtiną garsų bei vaizdų pasaulį nukeliantis pasirodymas dėl savo ypatingo teigiamo poveikio klausytojams sulaukė ir tarptautinio pripažinimo – kitąmet jau numatytas jo turas Kinijoje.

„Koncertui ne tik buvo sukurta savita kūrinių aranžuotė, bet ir išskirtinės vizualizacijos. Būtent šių dviejų akcentų dermė patraukia daugelio dėmesį“, – sakė koncerto organizatorius Mindaugas Jonaitis.

Šįmet ir Vilniuje, ir Palangoje nepakartojamų Enya dainų repertuarą atliko geriausių Lietuvos primadonų komanda – 2017 metais Eurovizijoje dalyvavusi ir visų širdis pavergusi dainininkė Ieva Zasimauskaitė, garsi dainininkė bei televizijos projektų dalyvė Rūta Ščiogolevaitė, džiazo atlikėja, 2011 metais taip pat atstovavusi Lietuvą Eurovizijoje Evelina Sašenko, šviesiausios karmos bei angeliško vokalo Vaida Genytė. 2019 metais kartu su koncerto žvaigždėmis į sceną žengė nepaprasto balso solistė Dovilė Kazonaitė – ją galima matyti bei girdėti Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro scenoje atliekančią vaidmenis operose ar operetėse.

Kartu su solistėmis scenoje pasirodė maestro dirigentas Donatas Katkus bei jo vadovaujamas Šv. Kristoforo kamerinis orkestras, padedantis atskleisti stebuklingą Enya dainų skambesį.

„Enyas Songs Show 2019“ koncerto akimirka/Organizatorių nuotr.

Originalios muzikos ir „Enyas Songs Show 2019 “ aranžuočių autoriai yra koncertų muzikos prodiuseris ir atlikėjas Linas Adomaitis bei Jievaras Jasinskis.

„Enyas Songs Show 2019“ suteikia peno ne tik ausims ar sielai, bet ir akims. 100 kvadratinių metrų LED ekrane žiūrovai išvysta kiekvienai dainai sukurtas originalias video vizualizacijas, kurias montavo ir kūrė žymi režisierė Jurga Naraškevičiūtė.

Šou pradėtas kurti dar 2013 metais, o pirmoji jo premjera įvyko 2015 metais Vilniuje, Siemens arenoje. Į ją susirinko daugiau kaip 6000 žiūrovų, koncertas buvo filmuojamas ir vėliau transliuojamas per nacionalinę Lietuvos televiziją.

„Tikslas buvo sukurti tai ko nėra pasaulyje, išsiskirti iš kitų. Menas vystantis technologijoms tampa vis daugialypis, jis kelia emocijas, pastebėjus, jog šis spektaklis yra itin savitas buvo nuspręsta jį tobulinti“, – sakė M. Jonaitis.

Prodiuseriai siekė, jog muzikos, vaizdo ir šviesų spektaklis savotiškai įtrauktų bei atpalaiduotų žiūrovą, sukeltų jam teigiamas emocijas. Tam, kad sumanymas virtų realybe, prireikė dviejų metų.

„Sumanymas, regis, pavyko. Projektu domisi ir užsienio valstybės“, – sakė M. Jonaitis.

Enya po grupės U2 yra antra populiariausia Airijos atlikėja pasaulyje. Ji gyvai nekoncertuoja, todėl jos angelišką balsą ir giesmes primenančius kūrinius galima išgirsti tik klausantis jos įrašų.

„Enyas Songs Show 2019“ koncertas (14 nuotr.)
+8
Skaitykite daugiau