Erica Jennings ir Berta Timinskaitė virto lietuviškosiomis Amy Winehouse

Erica Jennings / Andrey Motorichev nuotr.
Erica Jennings / Andrey Motorichev nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2012-09-15 12:43
AA

Penktadienio naktį, Amy Winehouse gimimo dienos proga, menų fabrike skambėjo gerbėjų pamėgtos jos dainos. Nelengvos užduoties perdainuoti Amy Winehouse dainas ėmėsi dvi labai skirtingos dainininkės – Erica Jennings ir Berta Timinskaitė („Lietuvos balsas“ – red.past.).

„Dabar kasdien išmokstu po dvi naujas Amy dainas. Nėra lengva, tačiau jos kūryba yra verta pastangų – man ji labai patinka“, – sako B. Timinskaitė.

Praėjusį savaitgalį ir Berta, ir Erica ne tik repetavo „Amy Winehouse Tribute“ programą, bet ir dalyvavo specialioje renginio fotosesijoje. Puikiai Amy vaidmeny jautėsi ir Erica Jennings.

Erica Jennings ir Berta Timiskaitė / Andrey Motorichev nuotr.

Koncerto nuotaika bus ypatinga – gyvai atliekama Amy Winehouse kūryba griebs už širdies net ir tiems, kurie buvo skeptiški jos asmenybės atžvilgiu.

„Jaučiu nemažą susidomėjimą šiuo renginiu. Jei pavyks, gal tai nebus vienintelis kartas, kai pristatome šią programą“, – sako „Tabami“ ir „Lofto“ idėjinis vadas Viktoras Diawara.

Iki šiol Lietuvoje buvo pristatyti „Tabami goes Madonna“, „Tabami goes Robbie Williams“, „Tabami goes U2“ ir daugelis kitų aukšto lygio „Tabami“ gyvos muzikos projektų.

Jūsų dėmesiui – viena garsiausių Amy Winehouse dainų: