Erica Jennings sugrįžo į vietoves, kuriose prieš 13 metų kopinėjo medų

Erica Jennings/Asmeninio archyvo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Iki kovo mėnesio Kolumbijos saule planuojanti džiaugtis atlikėja Erica Jennings neseniai aplankė širdžiai mielą kampelį. Žinoma moteris su vaikais Pranu Emilijumi, Antanu ir Gaia Maria laiką leido Kartachenos mieste.

E. Jennings neslepia, kad Kartachena – vienas puikiausių miestų Šiaurės Kolumbijoje, o vien ko verta asmeninė istorija, siejanti Ericą su vyru Jurgiu Didžiuliu ir šį miestelį.

„Paskutinį kartą čia lankiausi prieš 13 metų, tuomet su Jurgiu vykome medaus mėnesio“, – pasakoja į Kolumbiją nuo lietingos žiemos pabėgusi atlikėja.

Ericos Jennings atostogos Kolumbijoje/Asmeninio archyvo nuotr.

Šį kartą į autentišką kraštą dainininkė sugrįžo su ūgtelėjusiais vaikais. 

Vaikams dar neatrastos vietovės paliko didžiulį įspūdį. Anot Ericos, berniukai entuziastingai tyrinėjo miestą, o artėjant vakarui, visa šeima su arkliu ir vežimu apkeliavo senamiestį ir pasitiko kvapą gniaužiantį saulėlydį.

Ericos Jennings atostogos Kolumbijoje/Asmeninio archyvo nuotr.

„Aplankėme pagrindines turistų traukos vietas, tarp jų – Anthony Bourdaino išgirtą jūros gėrybių restoraną. Ir tikrai taip! Ten buvo be galo skanu“, – rekomendacijomis dalijosi Erica. Moteris nuoširdžiai siūlė visiems keliautojams savo žemėlapiuose pasižymėti kadaise daug priespaudos iškentėjusį kraštą. „Aplankyti Kartacheną – verta“, – nedvejojo ji.

„Į socialinius tinklus įkėliau nemažai vaizdo įrašų, tačiau su savo trimis mažomis beždžionėlėmis aš nelabai turiu laiko atsakinėti į žinutes ir viską detaliai pasakoti. Jei trumpai – mes laiką leidžiame puikiai. Savaitgaliui vyksime į egzotišką salą“, – įspūdžiais dalijosi Erica.

Ericos Jennings atostogos Kolumbijoje (5 nuotr.)
+2
Skaitykite daugiau