Erika Aleksaitė Londone pateko į MTV konkurso finalą

Erika Aleksaitė / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Penkerius metus Didžiojoje Britanijoje gyvenanti ir Sautamptono Solento universitete bakalauro studijas muzikos srityje baigusi Erika Aleksaitė (24) pateko į MTV organizuojamo konkurso „Brand New Unsigned 2014“ finalą.

„Šį pirmadienį oficialiai pasibaigė balsavimas. MTV UK su manimi susisiekė ir pranešė, kad aš patekau į finalą. Iš visų dalyvavusių išrinko tik 20 žmonių. Dabar balsuos profesionalūs MTV muzikos ekspertai. Laimėtojas bus paskelbtas lapkričio 27-ą dieną. Ačiū visiems, kurie balsavo ir padėjo patekti į finalą“, – portalui Žmonės.lt parašė E.Aleksaitė.

Mergina dėkojo visiems ją palaikiusiems ir tikėjusiems jos sėkme. Portalas Žmonės.lt praėjusią savaitę kvietė skaitytojus palaikyti tautietę ir už ją balsuoti. Paklausta, kas paskatino dalyvauti MTV konkurse, Erika pasakojo, kad jos gyvenimo moto – gyventi, o ne egzistuoti.

„Visi nauji iššūkiai augina žmogų. Šis konkursas turi didžiulę vertę muzikos pasaulyje ir dalyvauti ar laimėti šiame konkurse yra didžiulis žingsnis į priekį“, – pasakojo atlikėjų Adele, Stevie Wonderio, Arethos Franklin ir Ellos Fitzgerald gerbėja. Laimėtojas šiame konkurse turės galimybę pasirodyti Didžiosios Britanijos MTV kanale.

Temos:
Skaitykite daugiau