Erika ir Merūnas Vitulskiai: „Dievas mums dovanojo vaikus su polėkiu“

„Iliuzijų muziejuje nepaprastai daug pagundų. Tikimės, berniukus suvaldyti pavyks“, – prieš fotosesiją nusijuokia verslininkė Erika VITULSKIENĖ (34) ir operos solistas Merūnas VITULSKIS (39). Jų sūnūs Ajus (8) ir Herkus (7) – dvigubas energijos užtaisas. Jau dabar atrodo, kad abu gimę scenai. Vaikų negąsdina kameros, fotoaparatų blykstės. Vienintelė sąlyga – turi būti įdomu. „Dievas mums dovanojo berniukus su lakia vaizduote, ugningais charakteriais ir didžiuliu polėkiu“, – neslepia pora.

Merūnas Vitulskis su šeima / Redos Mickevičiūtės nuotrauka
Merūnas Vitulskis su šeima / Redos Mickevičiūtės nuotrauka
Monika Urbonaitė
Šaltinis: Žmonės
2023-02-08 14:15
AA

Kai tarėmės dėl pokalbio, atsakėte, kad jums tinka bet kurią dieną nuo dešimtos valandos vakaro. Laikas bėga, tačiau jūsų darbo grafikas nesikeičia.

Merūnas: Nėra kada sustoti! (Juokiasi.) Prasidėjus naujiems metams – pats įkarštis. Pataikėte tiesiai į uraganą. Laisvą minutę padedu Erikai – nešu medžiagas į siuvyklą, pažiūriu iš šalies, kaip atrodo drabužių modeliai. Jei reikia, patariu. Kol rašau naujas dainas, rengiuosi koncertams ir dirbu prie muzikos albumo, žmona su komanda rūpinasi mano tvarkaraščiu. Jei kas galvoja, kad atlikėjai per šventes dirba, o po jų ilsisi – klysta (šypsosi).

Žurnalas Žmonės 2023/06

Erika: Reikia nepamiršti, kad namuose – du mokyklinukai. Jiems irgi koncertai, būreliai – tik spėk suktis. Anksčiau, kai nukrypdavome nuo grafiko, viskas subyrėdavo it kortų namelis. Dabar, jei kas nors nepavyksta, nesiplėšome ir neišgyvename.

Gimus vaikams, sakėte, kad auklės neturėsite, iki jiems sueis treji. Vėliau savo nuostatos nepakeitėte. Kodėl?

Erika: Neseniai kalbėjausi su viena žinoma moterimi. Į jos namus ateina tvarkytojos, vaikus vežioja vairuotojas, padeda dvi močiutės ir auklė. „Biure esi viena? Kaip tu suspėji?“ – manęs paklausė.