Erika Purauskytė: „Ypatingas jausmas vadinti Praną vyru ir girdėti, kaip jis mane vadina žmona...“

Erika Purauskytė ir Pranas Slušnys
Erika Purauskytė ir Pranas Slušnys
Šaltinis: „Žmonės“
2017-05-24 12:00
AA

Saulėtoje Sicilijoje už verslininko ir dukters Vasaros Erikos tėvo Prano SLUŠNIO (43) ištekėjusi renginių organizatorė Erika PURAUSKYTĖ (36) labai nuoširdžiai prisipažįsta, kad, ilgus metus tolimiausiuose kampeliuose ieškojusi ramybės, ją rado čia pat, šeimoje.

Ilgai vengusi atvirauti apie savo išrinktąjį, šįkart Erika papasakoja, kad su būsimu vyru susipažino per socialinius tinklus. Dubajuje ir Lietuvoje verslą turintis Pranas jos nuotrauką pamatė „Verslo žiniose“ ir panoro susipažinti. Pirmą kartą pasipiršo jau po dukros Vasaros gimimo. O sutikimą Erika davė po poros mėnesių, per savo gimtadienį. Tuomet užsimovė ir sužadėtuvių žiedelį. Dėl vestuvių abu sutarė, kad vyks ten, kur šilta ir jauku – į Italiją. Vestuvių organizatorė Laura Vagonė pasiūlė Siciliją, o šventei – lietuvės ir siciliečio šeimos viešbutuką mažame kalnų miestelyje Italoje. Pora nenorėjo įmantrių šou, tik gero oro, skanios itališkos vakarienės ir artimų žmonių šalia.

„Restorano personalui buvo neįprasta, kad teks gaminti ne elegantiškus patiekalus, o paprastą, gardų, kaimišką maistą ir patiekti ne lėkštėse, o tiesiog dubenyse, kad žmonės galėtų dalytis, kaip tai daro didelės italų šeimos“, – vestuvių pasiruošimo detalėmis pasidalijo Erika.

Vestuvių svečiais tapo patys artimiausi žmonės: Prano šeima, draugai, partneriai, Erikos bičiuliai, ir kolegos. Erikos giminaičius atstojo šeima, kuri ją į savo namus priėmė sunkiu vaikystės ir paauglystės laikotarpiu ir augino kaip dukrą.

Ceremonija vyko nuostabiame XI amžiaus bažnyčios kieme. Ji buvo jauki ir iškilminga. Porą sutuokė Italos miestelio meras, viskas vyko italų ir lietuvių kalbomis. Kai apsikeitė žiedais, vietinis kunigas palaimino juos ir pakrikštijo Vasarą Eriką. Po sicilietiškos vakarienės, vidurnaktį, svečiai iš terasos nusileido į barą tęsti linksmybių iki paryčių.

Išskirtinis reportažas iš Sicilijos ir gražiausios šventės akimirkos – tik šios savaitės žurnale „Žmonės“. Šiame numeryje taip pat skaitykite: